قالیشویی در ازگل

ترمیم فرش در بهترین قالیشویی در ازگل
اگر ساکن شرق یا شمال تهران هستید احتمالاً در طول روز با آگهی‌های تبلیغاتی مجموعه‌های مختلف قالیشویی در ازگل روبرو می‌شوید که ادعا می‌کنند فرشتان را با بروزترین تجهیزات و به‌کارگیری زبده‌ترین پرسنل شستشو می‌دهند.

اما در این بین کمتر مجموعه‌ای است که از تنوع خدمات خود در کنار شستشوی فرش سخن بگوید. این در حالی است که بهترین قالیشویی در ازگل علاوه بر شستشوی فرش، خدمات مرتبط با ترمیم و رفو فرش نیز انجام می‌دهد و در کنار تمیزی، سلامت فنی را به فرشتان بازمی‌گرداند. برای آشنایی بیشتر با این قالیشویی محدوده ازگل تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

• قالیشویی فارسی با 15 سال تخصص و تجربه

قالیشویی ازگل
قالیشویی فارسی با 15 سال تخصص و تجربه

بدون شک اولین چیزی که از یادآوری مجموعه‌های قالیشویی به ذهنمان می‌رسد ارائه خدمات شستشوی فرش در این مجموعه‌هاست اما یک قالیشویی خوب در ازگل علاوه بر شستشو، خدمات‌ترمیم و رفو فرش نیز انجام می‌دهد.

مجموعه بزرگ قالیشویی فارسی بیش از 15 سال است که با افراد خبره و کاربلد در امر رفوگری همکاری می‌کند تا همه‌جوره بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. این کارخانه اختصاصی شستشو و رفو فرش، در فضایی بالغ‌بر 3000 مترمربع با جدیدترین دستگاه‌های شستشو مجهز شده و قادر است ظرف مدت 48 ساعت فرش‌ها را شسته، اتوکرده و کاورشده درب منزل به مشتری تحویل دهد.

با توجه به اینکه فرش‌ها در خانه‌ها اغلب به‌عنوان کفپوش استفاده می‌شوند بنابراین ممکن است به‌مرورزمان و به دلیل رفت‌وآمد، ریشه یا شیرازه آن‌ها دچار فرسودگی شود و یا به دلیل قرار گرفتن جسم داغ یا تیز، دچار سوختگی یا پارگی شوند.

ازآنجایی‌که این قالیشویی در ازگل مشتریان را سرمایه‌های واقعی خود می‌داند و هدف آن جلب رضایت مشتری است لذا بر آن شده تا در کنار شستشو، خدمات مرمت و ترمیم فرش نیز ارائه دهد. در ادامه برخی از خدمات رفوگری بهترین قالیشویی در ازگل را باهم مرور می‌کنیم:

  • ریشه بافی:

یکی از عمده‌ترین نقاط فرش که بیشتر در معرض فرسودگی قرار می‌گیرد ریشه فرش است که ممکن است براثر رفت‌وآمد و عواملی مثل ریختن مایعات شیمیایی یا اسیدی، سوختگی یا برخورد با جسم تیز، آسیب ببیند. ازآنجایی‌که ریشه در حفظ گره‌ها و بافت فرش بسیار تأثیرگذار است بنابراین در صورت آسیب سریعاً باید ترمیم شود تا بافت فرش دچار پارگی نشود.

در این فرایند ریشه معیوب به‌طور کامل از فرش جدا شده و ریشه جدید با رعایت اصولی خاص و نهایت دقت به فرش بافته می‌شود. هرگونه سهل‌انگاری و بی‌دقتی سبب افزایش میزان آسیب شده و حتی ممکن است بخشی از گره‌ها از فرش جدا شود(اصطلاحاً گره‌ها بریزد). قالیشویی فارسی یکی از تخصصی‌ترین مراکز ریشه بافی در تهران است که افراد خبره و کاردان را برای مرمت انواع فرش دستبافت، ماشینی، فانتزی، گلیم و گبه به کار گرفته است. متخصصین مرمت این قالیشویی در ازگل با رعایت اصول فنی اقدام به ریشه بافی می‌کنند تا هم از آسیب بیشتر جلوگیری شود و هم ردی از مرمت و ترمیم روی فرش باقی نماند.

  • شیرازه دوزی:

شیرازه فرش(دو طرف چپ و راست فرش) از دیگر قسمت‌های آسیب‌پذیر فرش است که اگر توسط فرد مبتدی و ناکارآمد انجام شود، ممکن است زیبایی ظاهری فرش را تحت تأثیر قرار دهد! رفوگران و متخصصین مرمت بهترین قالیشویی در ازگل برای ترمیم شیرازه فرش و جلوگیری از فرسایش تدریجی آن، چهار طرف فرش را چرم‌دوزی می‌کنند. با این کار عمر فنی و زیبایی ظاهری فرش تا حد قابل‌توجهی افزایش می‌یابد.

  • رفو پارگی و سوختگی فرش:

از دیگر خدمات این قالیشویی خوب در ازگل، ترمیم پارگی و سوختگی فرش است. ترمیم پارگی و سوختگی بدون اینکه ردی از آن‌ها باقی بماند، به ظرافت و تخصص ویژه‌ای نیاز دارد که رفوگران باتجربه و متخصص مجموعه قالیشویی فارسی به‌خوبی از پس آن برمی‌آیند. قالیشویی فارسی یکی از بهترین و برترین مراکز رفو فرش در شمال و شرق تهران است که حتی روزهای تعطیل نیز به سراسر تهران سرویس‌دهی دارد.

کلام آخر اینکه این قالیشویی خوب در ازگل برای راحتی مشتریان خود، امکان ثبت سفارش آنلاین از طریق سایت را فراهم ساخته است. بنابراین اگر درخواستی دارید کافی است وارد سایت مجموعه به آدرس Farsi-carpet.com شوید و سفارشتان را ثبت کنید. پرسنل مسئولیت‌پذیر قالیشویی فارسی جهت هماهنگی، در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. همچنین جهت مشاوره رایگان، می‌توانید با شماره‌های 02122646472 تماس بگیرید.

1 دیدگاه

  • مطمئن‌ترین قالیشویی در منطقه 1 را بشناسید - قالیشویی آنلاین فارسی گفت:

    […] ترمیم فرش در بهترین قالیشویی در ازگل2021/02/06 – 10:00 […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *