شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی


امتیاز بده، صدات مهمه!

شستشوی فرش ماشینی

یکی از بهترین و برترین مجموعه‌های قالیشویی در سطح جهت شستشوی فرش ماشینی تهران، قالیشویی فارسی است. این مجموعه یکی از بهترین قالیشویی فرش ماشینی است که آماده ارائه بهترین خدمات شستشوی فرش دستباف زیر نظر کادر تخصصی و حرفه ای است. برای شستشوی فرش ماشینی ، با مجموعه قالیشویی فارسی تماس گرفته و فرش ماشینی خود را به ما بسپارید

عناوینی که در این متن می خوانید:

 

تاریخچه فرش ماشینی

از دیرباز تاکنون، کف و یا زمین هر بنا اهمیت بسیاری در آرامش و آسایش افراد برعهده داشته است. به‌طوری که افراد با دراز کشیدن، نشستن، استراحت و تکیه دادن بر روی زمین از خستگی خود می‌کاهند و برروی آن استراحت می‌کنند. اما امروزه افزون بر آرامش و آسایش، کف بنا به عنوان بعد پنجم شهرت یافته و اهمیت بسیاری در طراحی و دکوراسیون داخلی یافته است. با افزایش اهمیت زمین منازل مسکونی، اداری و تجاری در طراحی داخلی، کف پوشهای گوناگونی برای زیبایی بعد پنجم طراحی و تولید می‌شود که هر یک براساس اسلوب و اصول خاص، طرح و رنگ ویژه‌ای تولید می‌شود.

یکی از کف پوشها که امروزه به شیوه‌های گوناگون، با طرح‌ها، ابعاد، مواد و رنگ‌های گوناگون بافته می‌شود، فرش ماشینی است. فرش ماشینی امروزه به یکی از صنایع بزرگ ایران و جهان تبدیل شده و سالانه حجم بالایی از این کف پوش تولید می‌شود. فرش ماشینی امروزه با مواد گوناگونی از جمله پلی پروپیلن، پلی استر و پلی استایرن، در ابعاد گوناگون (از پادری تا بالای بیست و چهار متری)، طرحهای گوناگون (افشان، لچک و ترنج، باغی، سروی و خشتی) و رنگ‌های گوناگون (لاکی، فیروزه‌ای، سرمه‌ای، بژ، خاکی، سبز و…) تولید می‌شود.

فرش ماشینی پس از مدتی از مصرف و استفاده بر روی زمین دچار آلودگی‌های گوناگون شده و به مرور ظاهر اولیه خود را از دست می‌دهد. این عامل باعث می‌شود، تا صاحبان آن به فکر تمیز کردن و رفع آلودگی‌های فرش خود بیفتند. به همین دلیل در اولین و بهترین اقدام، فرش‌های ماشینی خود را به مجموعه‌های قالیشویی بسپارند. از آنجایی که به‌طور طبیعی در قالیشویی بخشی از سطح فرش فرسوده می‌شود، باید بهترین قالیشویی انتخاب شود تا میزان آسیب به حداقل و کمترین حد ممکن برسد. ازاین‌رو، باید بهترین و برترین قالیشویی ها، برای انجام این کار انتخاب شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *