ما که هستیم ...

درباره قالیشویی فارسی

 

مجموعه قالیشویی فارسی با مدیریت آقای کاشمری با بیش از ۳۰۰۰ متر کارخانه اختصاصی و بیش از 15 سال سابقه دارای پیشینه درخشانی در زمینه شستشوی فرش و رفوگری فرش داراست.

این مجموعه در زمینه قالیشویی، خدمات شستشوی فرش دستبافت، شستشوی فرش ابریشم،‌شستشوی فرش ماشینی، شستشوی فرش فانتزی را ارائه میدهد. مجموعه قالی فارسی در زمینه رفوگری فرش نیز سابقه درخشنانی دارد.

  • سرویس دهی 24 ساعته
  • تمام مناطق تهران
  • شستشو با دستگاه
  • عضو رسمی اتحادیه

خدمات ما ...

قالیشویی فارسی جهت رفاه مشتریان پاسخگوی ۲۴ ساعته شما مشتریان عزیز می باشد این مرکز در ۴۸ ساعت فرش ها رو شسته و به صورت اتو و لول و کاور شده تحویل می دهد، جهت پرداخت وجه نیز میتوانید از خدمات پوز سیار استفاده کنید.

مجموعه قالی فارسی عضو رسمی اتحادیه قالیشویان و قالیشویان مجاز تهران با کد اتحادیه 0466023546 می باشد. برای اطمینان بیشتر شما مشتریان عزیز میتوانید شماره های دفتر قالیشویی فارسی را از ۱۱۸ بخواهید.

 

مجموعه قالیشویی فارسی در تمامی این سال ها یک هدف را دنبال کرده و ان نیز جلب رضایت مشتری می باشد. این مجموعه بعد از ۱۵ سال به لطف و رضایت شما عزیزان پابرجاست

کارخانه قالیشویی و رفوگری فارسی تمامی خدمات مرتبط در زمینه شستشو ، رفوگری و مبلشویی را جهت رفاه حال مشتریان انجام می دهد. این مجموعه مجهز به بروزترین دستگاه های قالیشویی و همین طور گرمخانه گازی می باشد و تمامی کارمندان مجموعه کاربلد و حرفه ای می باشند.

 

قالیشویی تر و تمیز

بهترین قالیشویی

شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی

خدمات رفوگری

ارائه خدمات ترمیم و تعمیر انواع فرش