شستشوی تابلو فرش

شستشوی تابلو فرش


امتیاز بده، صدات مهمه!

شستشوی تابلو فرش

مجموعه قالیشویی فارسی، یکی از بهترین و تخصصی‌ترین مجموعه شستشوی تابلو فرش در تهران است که آماده ارائه بهترین خدمات به ساکنان تهران به خصوص شرق تهران همانند تهرانپارس، هوانیروز، نارمک، پیروزی، هروی و پاسداران می‌باشد. با بهترین و حرفه‌ای‌ترین مجموعهٔ شستشوی تابلو فرش تماس گرفته و تابلو فرش‌های دستباف و ماشینیتان را به مجموعه قالیشویی فارسی بسپارید.

عناوینی که در این متن می خوانید:

 

اهمیت پیدایش تابلو فرش

امروزه طراحی داخلی رونق و اهمیت بسیاری یافته است. با اهمیت یافتن و توجه به طراحی و دکوراسیون داخلی، منازل مسکونی، اداری و حتی تجاری به محلی برای دستیابی به آرامش و آسایش تبدیل شده است. به همین دلیل است که امروزه صنایع گوناگونی به ابزار و شی برای افزایش زیبایی و راحتی فضای داخلی منازل شخصی، فضاهای تجاری و اداری استفاده می‌شود. یکی از این لوازم که در سال‌های اخیر تولید آن افزایش یافته و مورداستقبال بسیاری از مردم قرار گرفته، تابلو فرش است.

 

 

امروزه تابلو فرش به سبب برخورداری از طرح های متنوع خطاطی، نقاشی، عکاسی و همچنین، هزینه پایین مورد استقبال قرار گرفته است. تابلوفرش همانند بسیاری از دستبافته ها و کف‌پوش‌ها پس از مدتی از مصرف و نصب بر روی دیوار، کثیف شده و با جذب آلودگی‌ها و غبارهای معلق در محیط دچار تیرگی و ماتی می‌شود. در نتیجه، جذابیت و ظاهر زیبای قالی از دست رفته و طرح آن به درستی قابل مشاهده نیست. ازاین‌رو، تابلو فرش پس از گذشت مدتی از مصرف باید شسته شده تا آلودگی‌های سطحی آن برطرف شود. از آنجایی که تابلوی فرش براساس شیوه بافت به دو نوع ماشینی و دستباف تقسیم می‌شود، با استفاده از ابریشم، کرک، پشم مرینوس، گلابتون، پلی استایرن، پلی استر و پلی پروپیلن تولید و بافته می‌شود.

هر یک از مواد اولیه مذکور گرانبها بود و از ارزش بسیاری برخوردار است. اما، افزون بر ارزش آن‌ها، این مواد اولیه بسیار ظریف می‌باشند. به همین دلیل، تابلوفرش ها علاوه بر ارزش بالا، از ظرافت بسیاری برخوردارند و در شستشوی آن‌ها باید نهایت دقت و حدت را به کار گرفت. به عبارت دیگر باید کار را به کاردان سپرد و تابلو فرش‌ها را به متخصصترین و مجرب ترین افراد سپرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *