شستشوی فرش فانتزی

شستشوی فرش فانتزی


امتیاز بده، صدات مهمه!

شستشوی فرش‌های بلژیکی، ترک و فانتزی

قالیشویی قالی فارسی یکی از قالیشویی های پیشرفته و مدرن در زمینه شستشوی فرش بلژیکی سطح تهران است که آماده ارائه خدمات شستشوی فرش های قالی‌های بلژیکی، ترک و فانتزی را ارائه دهد. تمام دغدغه مسئولین این مجموعه، ارائه بهترین خدمات شستشوی فرش با هدف رضایت خاطر شما مشتریان عزیز است. زیرا مدیران این مجموعه معتقدند سرمایه واقعی قالی فارسی، شما همراهان و صاحبان فرش هستید و کسب رضایت شما تنها هدف مدیران مجموعه است.

 

تاریخچه فرش بلژیکی

امروزه با پیشرفت علم، تکنولوژی دستخوش تغییر و تحول شده است. با دگرگونی تکنولوژی بسیاری از صنایع دستخوش تغییرات شده است. این تغییرات در حوزه علوم و تکنولوژی، صنایع گوناگونی را شامل می‌شود که در این میان، فرش نیز دستخوش تغییر شده و از این قاعده نیز مستثنی نمی‌باشد. این تغییرات در حوزه فرش ماشینی محسوس‌تر و آشکارتر از فرش دستباف است و با بررسی سیر تحول و تطور آن به راحتی قابل مشاهده است.

 

شستشوی فرش بلژیکی
شستشوی فرش بلژیکی

در سال‌های اخیر علاوه بر تغییر در طرح، رنگ، ابعاد و مواد اولیه فرش ماشینی، اسلوب بافت و تولید این کفپوش های نساجی تغییر یافته و در راستای مقاوم سازی، زیباسازی و ایجاد تنوع به شیوه‌های متفاوت تولید می‌شود. تنوع در ایجاد شیوه‌های تولید، منجر به فرش هایی به نام فرش ماشینی بلژیکی، فرش ماشینی ترک و فرش ماشینی فانتزی شده است. هر یک از این فرش‌ها علاوه ب شیوه بافت متنوع از طرح و رنگ خاص و ویژه‌ای برخوردارند و تنوع بسیاری برای خریداران به ارمغان آورده‌اند.

ازاین‌رو، درحال حاضر مشتریان و طرفداران بسیاری دارد و می‌توان اذعان داشت که کمترین فروشگاه عرضه فرش را می‌توان پیدا کرد که در آن فرش ترک، بلژیکی و یا فرش فانتزی در آن وجود نداشته باشد. به‌همین دلیل فروش بسیاری یافته و حتی می‌توان اذعان داشت به زودی در تمام خانه‌های ایرانی قطعه‌ای از آن قابل مشاهده است. از آنجایی که این سه نوع فرش به شیوه و مصالح خاص و ویژه‌ای تولید می‌شود، باید این فرش‌ها به شیوه خاص و محتاطانه ای شسته شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *