قالیشویی اقدسیه

امتیاز بده، صدات مهمه!

امروزه اغلب مشتریان به دنبال قالیشویی هایی هستند که در کنار شستشوی فرش بتواند تمامی خدمات مرتبط با فرش مثل رفوگری، ریشه بافی، رنگبرداری و شیرازه دوزی را انجام دهد. درواقع ارائه خدمات متنوع یکی از کلیدی‌ترین نکات تمایز بهترین قالیشویی اقدسیه به شمار می‌رود. با توجه به تعدد قالیشویی ها در سطح شهر، اگر پیدا کردن بهترین قالیشویی محدوده اقدسیه برایتان دشوار است تا پایان مقاله با ما همراه باشید!

• یک قالیشویی خوب در اقدسیه با خدمات متنوع!

یک قالیشویی خوب در اقدسیه با خدمات متنوع!

امروزه همۀ ما در طول روز، تبلیغات زیادی از مجموعه‌های مختلف قالیشویی در سطح شهر می‌بینیم که هر یک ادعا می‌کنند از بقیه متمایز هستند! اما ما به‌عنوان مشتری چطور می‌توانیم بهترین مجموعه را انتخاب کنیم؟ خب شاید تنوع خدمات یک قالیشویی خوب در اقدسیه بتواند میزان حرفه‌ای بودن آن مجموعه را به تصویر بکشد.

مجموعه بزرگ قالیشویی فارسی یکی از پیشرفته‌ترین مراکز شستشوی فرش در شمال و شرق تهران است که با 15 سال تجربه و تخصص در امر شستشو و رفو فرش، توانسته عنوان بهترین قالیشویی محدوده اقدسیه را از آن خود کند. آنچه خدمات این قالیشویی را ضمانت می‌کند و آن را نسبت به رقبا متمایز می‌سازد، بهره‌گیری از بروزترین تجهیزات شستشو، مجهز بودن به گرما خانه گازی و به‌کارگیری نیرویی خبره و کاردان در امر شستشو و رفو فرش است. برخی از خدمات این قالیشویی در اقدسیه عبارت‌اند از:

  • شستشوی فرش:

شستشوی فرش با بهره‌گیری از بروزترین تجهیزات شستشو، از اصلی‌ترین خدمات این قالیشویی در اقدسیه به شمار می‌رود. نیروی کاربلد این مجموعه بزرگ قالیشویی، برای حفظ سلامت و زیبایی فرش‌ها، آن‌ها را بر اساس جنس، بافت، رنگ و مواد به‌کاررفته از هم تفکیک کرده و از شوینده‌ای مناسب برای شستشو استفاده می‌کنند تا آسیبی به تاروپود فرش‌ها وارد نشود.

 

  •  رفوگری:

شیوه‌های رفو فرش بر اساس آسیب آن متفاوت است و نیاز به تخصص و تجربه دارد یعنی فرد ابتدا باید بتواند نوع آسیب را تشخیص دهد و سپس بر اساس آن، با بهترین شیوه، شروع به مرمت کند به‌گونه‌ای که آسیب موجود به‌هیچ‌وجه قالب تشخیص نباشد. ازآنجایی‌که حفظ سلامت و زیبایی ظاهری فرش در کنار جلب رضایت مشتری از اصلی‌ترین اهداف قالیشویی فارسی به شمار می‌رود بنابراین افراد حرفه‌ای و باتجربه را در امر ترمیم و رفو به کار گرفته است و همین مسئله سبب شده که 6000 مشتری ثابت جذب این مجموعه شوند!

  •  ریشه بافی:

ریشه بافی نیز مثل رفوگری نیاز به تخصص و تجربه دارد و اگر توسط فرد کاربلد انجام نشود ممکن است به بافت فرش آسیب وارد شود. مجموعه بزرگ قالیشویی فارسی با زبده‌ترین نیروهای متخصص در امر مرمت و ترمیم فرش همکاری دارد و همین مسئله سبب شده تا به‌عنوان یکی از معتبرترین مجموعه‌های قالیشویی در اقدسیه شناخته شود.

 

  • رنگبرداری:

رنگ دویدگی یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند زیبایی فرش را تحت تأثیر قرار دهد است و اغلب به دلیل استفاده از مواد رنگزای بی‌کیفیت در فرایند رنگرزی یا ریختن مواد شیمیایی روی فرش ایجاد می‌شود. عملیات تخصصی رنگبرداری در قالیشویی فارسی، با بررسی میزان آسیب و نوع رنگ انجام می‌شود تا از بروز آسیب بیشتر به فرش جلوگیری شود.

 

  •  شیرازه دوزی:

یکی دیگر از خدمات بهترین قالیشویی اقدسیه شیرازه دوزی است. متخصصین خبره در این مجموعه به‌منظور جلوگیری از فرسایش تدریجی شیرازه و افزایش عمر فنی فرش، چهار طرف آن را چرم‌دوزی می‌کنند.

کلام آخر اینکه این قالیشویی خوب در اقدسیه، به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می‌باشد و حتی در روزهای تعطیل به سراسر نقاط تهران سرویس‌دهی دارد. جهت دریافت خدمات می‌توانید با شماره 22646472 تماس بگیرید یا سفارشتان را در وب‌سایت مجموعه به آدرس

www.Farsi-carpet.com به‌صورت آنلاین، ثبت کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *