قالیشویی شهرک محلاتی

امتیاز بده، صدات مهمه!

شیرازه و چرم‌دوزی فرش در بهترین قالیشویی در شهرک محلاتی

شیرازه‌های فرشتان فرسوده شده و می‌خواهید آن را ترمیم کنید اما نمی‌توانید مجموعه‌ای را بیابید که بتواند این خدمات را به شما ارائه دهد! می‌خواهید بدانید چرا مجموعه‌های قالیشویی در شهرک محلاتی فقط خدمات مربوط به شستشوی فرش را انجام می‌دهند و از ارائه خدمات مرتبط با رفوگری مثل شیرازه دوزی عاجزند؟ برای گرفتن جواب این سؤال تا پایان مقاله با ما همراه باشید!

قالیشویی در شهرک محلاتی

ترمیم و دوخت شیرازه فرش در بهترین قالیشویی در شهرک محلاتی

شیرازه دوزی از آن دست خدماتی است که هر مجموعه قالیشویی در شهرک محلاتی قادر به ارائه آن نیست زیرا علاوه بر اینکه باید با ظرافت انجام شود، نیاز به تخصص و تجربه دارد.

اصلاً شیرازه چیست و چرا نیاز به ترمیم دارد؟

شیرازه فرش که در دو طرف چپ و راست فرش قرار دارد از عمده‌ترین نقاط فرش است که ممکن است دچار فرسودگی شود. ازآنجایی‌که فرش‌های دستبافت و ماشینی اصلی‌ترین کف‌پوش‌های خانه‌های ایرانی به شمار می‌روند بنابراین طبیعی است که پس از مدتی به دلیل رفت‌وآمد زیاد یا قرار گرفتن اجسام سنگین روی آن دچار فرسایش یا آسیب‌دیدگی شوند. ازاین‌رو برای حفظ زیبایی ظاهری و اسلوب فنی فرش نیاز به ترمیم دارند. اما نگران نباشید یک قالیشویی خوب در شهرک محلاتی قادر است این فرسودگی را مرمت کند و زیبایی فرشتان را به آن بازگرداند.

چرا قالیشویی فارسی را انتخاب کنیم؟

مجموعه بزرگ قالیشویی فارسی کارخانه‌ای مستقل به مساحت 3000 مترمربع است که علاوه بر مجهز بودن به یک گرماخانه گازی و بهره‌گیری از جدیدترین دستگاه‌های شستشو، با باتجربه‌ترین کارشناسان مرمت و رفو فرش همکاری می‌کند و همین مسئله سبب شده تا عنوان بهترین قالیشویی در شهرک محلاتی را به خود اختصاص دهد.

رفوگران باتجربه و کاربلد این قالیشویی برای افزایش عمر فنی و بازگرداندن زیبایی ظاهری فرش، تمام توان و تجربه خود را در عملیات شیرازه دوزی به کار می‌گیرند تا آن را به بهترین شکل انجام دهند. این متخصصان برای شیرازه دوزی ابتدا شیرازه‌های فرسوده را به‌طور کامل از فرش جدا می‌کنند و سپس با استفاده از ابزار و تکنیک‌های مرمت، شیرازه جدید را به فرش می‌دوزند.

چرم‌دوزی یکی دیگر از خدماتی است که متخصصین رفوگری این قالیشویی به‌منظور جلوگیری از فرسایش تدریجی شیرازه، به صاحبان فرش ماشینی یا دستبافت پیشنهاد می‌دهند زیرا چرم در برابر سایش مقاوم‌تر است.
در نظر گرفتن ظرافت کار در کنار رعایت تکنیک‌های فنی، از مهمترین دلایلی بوده که مجموعه بزرگ قالیشویی فارسی را به یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین مجموعه‌های قالیشویی در شمال و شرق تهران تبدیل کرده است. این قالیشویی خوب در شهرک محلاتی نه‌تنها با جذب 6000 مشتری ثابت، کیفیت خدمات خود را تضمین می‌کند بلکه ثابت کرده که توانسته به مهمترین هدف خود یعنی جلب رضایت مشتریان دست یابد.

کلام آخر اینکه بهترین قالیشویی در شهرک محلاتی در کنار خدمات شستشو و رفوگری فرش مثل شیرازه دوزی، رنگبرداری، لکه‌برداری و غیره، خدمات مبل شویی در منزل نیز ارائه می‌دهد! برای ثبت سفارش می‌توانید وارد سایت مجموعه به آدرس www.Farsi-carpet.com شوید و سفارشتان را به‌صورت آنلاین ثبت کنید یا با شماره 02122646472 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *