فرش شویی در فرهنگسرا

امتیاز بده، صدات مهمه!
بهترین قالیشویی فرهنگسرا تهرانپارس (فارسی) انواع فرش ها را با کمک دستگاه های جدید تمام اتوماتیک و به صورت مکانیزه در کم ترین زمان شستشو می دهد؛ همچنین ثبت سفارش در آن ها بسیار آسان است. اگر ساکن منطقه فرهنگسرا در تهرانپارس هستید و قصد دارید فرش خود را برای شستشو به مراکز قالیشویی بسپارید، به احتمال زیاد گزینه های بسیاری پیش روی شما وجود دارد.
اما آیا همه آن ها گزینه مناسبی برای شستن قالی های شما هستند؟ شما باید بهترین مجموعه را از بین دیگر گزینه انتخاب کنید و لازمه این کار آشنایی با خصوصیات و ویژگی های آن ها است. بهترین قالیشویی ها انواع فرش ها را شستشو می دهند.
همچنین خدماتی دارند که در دیگر مراکز امکان بهره مندی از آن ها به صورت همزمان وجود ندارد. بنابراین ابتدا با خدمات و خصوصیات بهترین قالیشویی های فرهنگسرا آشنا شوید تا بدانید از بین گزینه های موجود کدام یک برای شما مناسب تر هستند.

فرش های قابل شستشو در بهترین قالیشویی فرهنگسرا کدام اند؟

اگر می خواهید بهترین مجموعه قالیشویی را از بین مراکز اطراف محل زندگی خود در فرهنگسرا تشخیص دهید، پیش از هر چیز باید به امکانات آن توجه داشته باشید. ممکن است یک قالیشویی همه ویژگی های مراکز خوب و برتر را داشته باشد اما فرش شما را برای شستشو قبول نکند.

فرش های قابل شستشو در بهترین قالیشویی فرهنگسرا کدام اند؟
فارسی، فرش‌ها را با دقت بالایی در منطقه فرهنگسرای شرق شستشو می دهد.
چراکه شاید امکانات و تجهیزات لازم برای شستن قالی های مختلف را ندارد. در این رابطه باید بدانید بهترین قالیشویی ها مراکزی هستند که کلیه تجهیزات، امکانات و ابزارهای مورد نیاز برای شستن انواع مختلف قالی ها را دارند.
در بهترین قالیشویی های فرهنگسرا انواع گوناگون قالی های ماشینی و دستباف شستشو داده می شوند. این بدان معنا است که در این مجموعه ها هیچ محدودیتی از نظر فاکتورهای زیر برای پذیرش شستشوی قالی ها وجود ندارد:
 • ابعاد و متراژ؛
 • نقشه و طرح؛
 • رنگ زمینه؛
 • جنس الیاف؛
 • طول عمر فرش؛
 • تراکم و شانه؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
علاوه بر این ها جالب است بدانید در معتبرترین مراکز قالیشویی فرهنگسرا امکان شستن انواع قالی های آسیب دیده یا حتی دارای لکه های سخت و ماندگار نیز وجود دارد.
شستشو و کُر فرش، قالی و موکت در ابعاد و سایز های مختلف (کوچک، 6 ، 9 و 12 متری) با کیفیت عالی و قیمت مصوب از جمله خدمات اصلی که توسط قالیشویی فارسی در منطقه تهرانپارس ارائه می‌شود، محسوب می‌شود.

بهترین قالیشویی در فرهنگسرای تهرانپارس چه خدماتی دارد؟

اینکه فرش شما در زمان شستشو به خدمات خاصی نیاز داشته باشد یا خیر، برای انتخاب بهترین قالیشویی ها با خدمات زیاد و باکیفیت ملاک نیست. زیرا به طور کلی بهترین مراکز قالیشویی در فرهنگسرا دارای خدمات باکیفیت و بسیاری هستند و این خود یکی از ویژگی های آن ها به شمار می رود.
بنابراین در صورتی که به خدمات خاص یا زیادی نیاز داشته باشید یا نه، بهتر است با خدمات این مراکز آشنا شوید تا تشخیص آن ها از بین قالیشویی های دیگر برای شما آسان تر باشد. از جمله خدمات قالیشویی منطقه 4 می توان به موارد زیر اشاره کرد:
قالیشوی فارسی با تجربه و تخصص خود در زمینه قالیشویی، به شستن فرش‌های دستباف، ابریشم، ماشینی(پرزبلند، شگی، فرهی و …) به صورت تخصصی می‌پردازد.

شستن فرش های دستباف به صورت تخصصی!

اگرچه در قالیشویی خوب فرهنگسرا قالی هایی مختلف شسته می شوند اما شستشوی فرش های دستباف به صورت کاملا تخصصی انجام می شود. زیرا این مراکز مانند فارسی به امکانات مورد نیاز برای شستن قالی های دستباف و حساس مجهز هستند.
همچنین پرسنلی حرفه ای در این قالیشویی ها فعالیت می کنند که به خوبی با قالی های دستباف آشنایی دارند. چنان که اگر فرش دستباف عزیزی دارید که نمی خواهید کوچک ترین آسیبی به آن وارد شود و در عین حال قصد شستشوی آن را دارید، بهتر است به بهترین مرکز قالیشویی فرهنگسرا مراجعه کنید. 
در این مجموعه ابتدا قالی شما از جهات مختلف از جمله موارد زیر توسط کارشناسان حرفه ای بررسی می شود:
 1. جنس الیاف؛
 2. متراژ؛
 3. نوع بافت؛
 4. رنگ زمینه؛
 5. نقشه؛
 6. احتمال رنگ دهی؛
 7. آسیب ها؛
 8. لکه ها؛
 9. طول عمر.
پس از انجام این بررسی ها است که کارشناسان بهترین شیوه، مواد و دستگاه ها و ابزارها را برای شستن قالی دستباف شما انتخاب می کنند. به این صورت نه تنها فرش شما دچار هیچ آسیبی نمی شود بلکه تمیز و مانند روز اول آن را تحویل می گیرید.

ارائه خدمات شستشو به صورت تضمینی برای قالی های گران!

آیا فرش گران قیمتی دارید که کثیف شده است اما نمی دانید آن را به چه قالیشویی بسپارید که به آن آسیب وارد نشود؟ این روزها صاحبان قالی های گرانقیمت در زمان شستشوی آن ها با چالش های بسیاری مواجه می شوند.
مهم ترین چالش این است که از شستن فرش خود در منزل ترس دارند و در عین حال از اینکه آن را به قالیشویی بسپارند و به آن آسیب برسد نیز بیشتر می ترسند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید، با وجود معتبرترین قالیشویی فرهنگسرای تهرانپارس مانند فارسی جای هیچ نگرانی وجود ندارد.
زیرا در این قالیشویی کلیه خدمات شستشوی فرش های ماشینی، دستباف و به خصوص قالی های گرانقیمت به صورت تضمینی ارائه می شود. چنان که در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید نسبت به شکایت اقدام کنید و در نهایت خسارت آن پرداخت می شود.
زیرا این قالیشویی ها از کیفیت خدمات خود اطمینان کامل دارند و برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان نیز نسبت به ارائه خدمات تضمینی اقدام می کنند.

شستشوی فرش ها با مواد درجه یک و نانو

در بهترین مراکز قالیشویی تهرانپارس در منطقه فرهنگسرا ارزش قالی ها شناخته و حفظ می شود. به همین دلیل در این مجموعه ها شما هرگز شاهد استفاده از مواد شوینده آسیب زا نخواهید بود. معمولا این قالیشویی ها فرش ها را با استفاده از مواد نانو و درجه یک شستشو می دهند.

شستشوی فرش ها با مواد درجه یک و نانو
شستشوی فرش ها با استفاده از مواد درجه یک و تکنولوژی نانو، کیفیت عالی و تمیزی عمیق را فراهم می‌کند.
به همین خاطر این مواد در عین حال که لک ها و کثیفی ها را برطرف می کنند، به رنگ یا بافت قالی هیچ آسیبی وارد نخواهند کرد. ضمن اینکه استفاده از این مواد ضامن افزایش طول عمر فرش شما است و از بروز مشکلاتی همچون پوسیدگی و پارگی زودرس جلوگیری می کند.

تعمیر و ترمیم قالی ها در کنار شستشو

در بهترین مراکز قالیشویی فرهنگسرا علاوه بر شستشو، خدمات دیگری نیز برای قالی ها وجود دارد. به طوری که اگر فرش شما دچار پارگی، سوختگی، پوسیدگی و مشکلاتی از این قبیل شده باشد، در این مراکز مشکلات آن برطرف می شود.
زیرا در قالیشویی های برتر فرهنگسرا متخصصان تعمیر و ترمیم فرش نیز مشغول به فعالیت هستند. به همین دلیل با سپردن قالی خود به این مراکز ضمن تمیز شدن آن می توانید درخواست خدمات تعمیری داشته باشد.
در این صورت فرش شما تمیز، زیبا، بدون آسیب و حتی ریشه بافی یا پرداخت شده متناسب با درخواست شما تحویل داده می شود.

شستن فرش های مختلف با نرخ اتحادیه!

در قالیشویی های خوب فرهنگسرا شما نه تنها از بهترین خدمات بهره مند می شوید بلکه هیچ نگرانی از بابت قیمت ها نخواهید داشت! در این مجموعه ها قیمت گذاری خدمات مختلف کاملا بر اساس نرخ گذاری اتحادیه است. 
به همین دلیل با هزینه های گزاف مواجه نخواهید شد بلکه در مواردی نیز از تخفیف بهره مند می شوید. البته ارائه تخفیفات ویژه یا دریافت هزینه مناسب در بهترین مراکز قالیشویی فرهنگسرای تهرانپارس به معنای ارائه خدمات بی کیفیت نیست! در این مجموعه ها شما در برابر بهترین خدمات هزینه مناسب پرداخت می کنید.

شستشوی قالی های زیاد ادارات یا ارگان ها

یکی از خدمات قابل توجه قالیشویی های برتر فرهنگسرا این است که با ارگان ها و ادارات همکاری می کنند. بدین معنا که اگر در اداره یا ارگانی فعالیت می کنید و قصد شستشوی فرش های آن را دارید، می توانید همه آن ها را به بهترین قالیشویی در فرهنگسرا بسپارید.
در این مراکز امکانات و خدمات لازم برای شستن چندین فرش به صورت همزمان وجود دارد. به همین دلیل نه تنها همه آن ها را در یک زمان تمیز و زیبا دریافت خواهید کرد بلکه شستشوی آن ها مدت زمان زیادی طول نمی کشد. البته همه این خدمات را زمانی دریافت می کنید که به بهترین مجموعه مراجعه کنید اما آیا می دانید با توجه به موارد گفته شده بهترین قالیشویی در محدوده فرهنگسرا کجاست؟

فارسی، بهترین مجموعه فرهنگسرا با خدمت رسانی تمام وقت!

قالیشویی فارسی با سابقه ای بیش از 20 سال در فلکه دوم تهرانپارس، بهترین قالیشویی فرهنگسرا محسوب می شود. با مراجعه به مجموعه ما شما از کلیه خدماتی که با آن ها آشنا شدید، می توانید بهره مند شوید. البته ما در قالیشویی فارسی خدمات بیشتر و بهتری نیز داریم که در ادامه به صورت تیتروار به آن ها اشاره می کنیم:
 • شستشوی تمام اتوماتیک فرش ها؛
 • تحویل قالی ها در کم ترین زمان ممکن و حداقل طی 48 ساعت؛
 • ارائه خدمات به مناطق مختلف تهران از جمله شمال و شرق؛
 • امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی یا اینترنتی؛
 • پاسخگویی و ثبت سفارش به صورت تمام وقت در تمام روزهای هفته و 24 ساعته؛
 • ارائه خدمات مبل شویی در محل؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
برای اطمینان خاطر شما باید گفته شود که ما در فارسی تاکنون بیش از 40 هزار فرش را شسته ایم که 35 هزار رضایت مشتری را به همراه داشته است و این یعنی ارائه خدمات باکیفیت در فارسی! شما نیز تنها با یک تماس با شماره 02177336000 در تمام ساعات روز از خدمات ما بهره مند شوید.

کلام آخر

در فرهنگسرای تهران قالیشویی های بسیاری وجود دارند اما همه آن ها برای شما ممکن است گزینه خوبی نباشند و شما باید به بهترین مرکز قالیشویی فرهنگسرا مراجعه کنید. این مراکز انواع قالی های دستباف و ماشینی را بدون محدودیت متراژ، رنگ، نقشه، طول عمر وغیره شستشو می دهند و شما با محدودیت مواجه نخواهید شد.
همچنین خدمات بی نظیری مانند شستشوی تخصصی قالی های دستباف، شستشوی با مواد نانو و درجه یک و شستشوی تضمینی قالی های گرانقیمت در این قالیشویی ها وجود دارد. علاوه بر این ها این مجموعه ها با ارگان ها و ادارات نیز همکاری می کنند و حتی در زمینه تعمیر و ترمیم فرش ها نیز فعالیت دارند. ضمن اینکه قیمت گذاری ها در این مراکز براساس قیمت گذاری اتحادیه است.
با این اوصاف قالیشویی فارسی یکی از قالیشویی های برتر فرهنگسرا به شمار می رود. در این قالیشویی شما علاوه بر خدمات گفته شده می توانید در تمام روزهای هفته و 24 ساعت روز با یک تماس سفارش خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *