امتیاز بده، صدات مهمه!
انتخاب قالیشویی مجیدیه را شاید بتوان یکی از دشوارترین انتخاب ها به شمار آورد که در ایام نزدیک عید باستانی نوروز برای بسیاری از افراد چالش برانگیز است. این روزها با توجه به قیمت بالای فرش ها، سپردن آن ها به هر قالیشویی ریسک زیادی دارد. برای همین همه افراد دوست دارند شستشوی قالی های خود را به یک قالیشویی حرفه ای و به نام بسپارند. انتخاب یک قالیشویی نامناسب می تواند مشکلات بسیاری را برای افراد به همراه داشته باشد. چین و چروک بعد از شست وشو یکی از دلایلی است که افراد را بر آن داشته تا به دنبال یک قالیشویی باتجربه، کار بلد و با امکانات پیشرفته باشند.
قالیشویی فارسی با امکانات پیشرفته و تجربه ای که دارد، خدمات مختلفی را به مردم تهران ارائه می دهد، از این رو توانسته است عنوان بهترین قالیشویی در منطقه 8 را از آن خود کند. اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در مجیدیه هستید تا قالی های خود را با خیال آسوده به آن بسپارید، بهتر است با مجموعه قالیشویی فارسی تماس بگیرید.
در ادامه متن تمایزهای این مجموعه را با دیگر قالیشویی ها بیان می کنیم تا بیشتر متوجه صحت و کیفیت ارائه خدمات در این مجموعه شوید.
 • تفاوت بهترین قالیشویی در مجیدیه با دیگر قالیشویی ها
 • هزینه شستشوی فرش در بهترین قالیشویی محدوده مجیدیه
 • قالیشویی فارسی، باتجربه ترین قالیشویی با قیمت مناسب
 • راه های ارتباطی با قالیشویی فارسی.

تفاوت بهترین قالیشویی مجیدیه با دیگر قالیشویی ها

تفاوت بهترین قالیشویی مجیدیه با دیگر قالیشویی ها
یکی از مزیت ها و تفاوت های قالیشویی مجیدیه با سایر قالیشویی به کارگرفتن نیروهای متخصص در زمینه شستشوی فرش ها می باشد.

 

این روزها اکثر افراد همچون شما به دنبال بهترین مراکز برای شستشوی فرش های خود هستند. چرا که شستن انواع فرش در بهترین قالیشویی ها با تجربه زیاد، ضامن حفظ سلامت قالی است. اگر شما نیز اینطور فکر می کنید، برای پیدا کردن بهترین مجموعه باید با تفاوت این مراکز با قالیشویی های دیگر آشنا شوید.
در این رابطه باید بدانید یک قالیشویی خوب در مجیدیه تفاوت هایی با دیگر قالیشویی ها دارد که بتوان آن را بهتر از بقیه دانست. در ادامه با هم این تفاوت ها را بررسی می کنیم:

پرسنل متخصص

اولین تفاوت قالیشویی های برتر مجیدیه، استفاده از پرسنل متخصص است. بهتر است بدانید که در این مجموعه ها شست وشوی فرش توسط افراد کار بلد و با تجربه انجام می شود. به عنوان مثال در قالیشویی فارسی که یکی از بهترین مراکز قالیشویی مجیدیه شمالی است، 58 کارمند مشغول به فعالیت هستند و توسط این اعضای متخصص بهترین خدمات به مشتریان ارائه می شود.
در این قالیشویی تمام افراد فعال، دوره دیده و در زمینه کاری خود متخصص هستند. از این رو هر یک از آن ها کار خود را به بهترین شکل انجام می دهند. به همین دلیل شما می توانید کاملا از کیفیت کارهای انجام شده توسط نیروهای انسانی این قالیشویی اطمینان داشته باشید.

شستشوی انواع فرش ها به صورت تخصصی

در قالیشویی های برتر مجیدیه، از بهترین روش ها برای شستشوی انواع فرش ها استفاده می شود. در این قالیشویی ها، کارشناسان، قالی ها را مورد بررسی قرار خواهند داد و بعد از آن که نوع، جنس و دیگر شرایط آن به خوبی تشخیص داده شد، بسته به نیاز، بهترین روش شستشو برای آن ها اتخاذ می شود.
در این قالیشویی ها، شستشوی فرش های دستباف نیز با تمام ظرافتی که دارند به بهترین نحو صورت می گیرد و کوچک ترین آسیبی به بافت حساس این فرش ها وارد نمی شود. شما می توانید با خیالی آسوده شستشوی فرش های زیر را به باتجربه ترین قالیشویی مجیدیه جنوبی مانند قالیشویی فارسی با امکانات پیشرفته بسپارید:
 • فرش دستباف
 • فرش ابریشم
 • فرش بلژیکی
 • فرش ماشینی
 • تابلو فرش.

خدمات ترمیم و رفو فرش

شما می توانید برای ترمیم و رفو فرش های خود به ویژه فرش های ارزشمندی نظیر فرش دستباف نیز روی بهترین قالیشویی در مجیدیه حساب باز کنید. در این قالیشویی ها، رفوگری و ترمیم پارگی یا سوختگی فرش توسط استادان این کار صورت می گیرد و لکه برداری یا رنگ برداری فرش نیز توسط دیگر افراد متخصص انجام می شود.
همچنین این امکان برای شما فراهم شده است که برای خدماتی نظیر شیرازه دوزی و ریشه بافی نیز روی این مراکز قالیشویی شرق تهران حسابی ویژه باز کنید.

ارائه خدمات مبل شویی

بهترین مراکز قالیشویی محدوده مجیدیه ضمن شستشوی انواع فرش ها و ترمیم و رفو قالی ها، خدمات مبل شویی را نیز به مشتریان خود ارائه می دهند. به همین دلیل شما بدون هیچ زحمتی و تنها با یک تماس می توانید سخت ترین لکه ها را از روی مبل های خود از بین ببرید و دوباره مبلمانی زیبا، تمیز و خوشبو داشته باشید.
در واقع شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید! با یک تماس هم شستشوی فرش های خود را به یک قالیشویی حرفه ای خواهید سپرد و هم شستشوی مبلمان خود را نیز که تخصص خاص خود را می طلبد، به کاردان آن محول می کنید.

تحویل به موقع

تمایز دیگر بهترین مجموعه های قالیشویی مجیدیه شمالی و جنوبی با مراکز دیگر در سرعت تحویل فرش ها است. نهایتا 2 روز پس از تحویل فرش به مراکزی مانند فارسی، فرش های خود را به صورت اتو شده و کاور شده درب خانه تحویل می گیرید.
این سرعت همراه با حفظ کیفیت خدمات است و نباید به هیچ عنوان نگران کیفیت شست وشوی فرش خود باشید. در این رابطه باید بدانید قالیشویی فارسی حدودا دارای 6000 مشتری ثابت است و این عدد خود گواه کیفیت بالای خدمات این مجموعه محسوب می شود.

استفاده از مرغوب ترین شوینده ها

باتجربه ترین قالیشویی خوب در مجیدیه با امکانات پیشرفته، همچنین در شستشوی انواع قالی ها از بهترین مواد شوینده استفاده می کند. برخلاف بسیاری از قالیشویی های غیرحرفه ای در این مراکز برای کاهش هزینه ها و نیز سود بیشتر از مواد شوینده نامناسب و معمولی استفاده نخواهد شد.
به عنوان مثال جالب است بدانید قالیشویی فارسی به عنوان بهترین قالیشویی مجیدیه، رضایت مشتریان را بهترین سرمایه خود می داند. به همین خاطر به هیچ عنوان حاضر به سوءاستفاده از اعتماد مشتریان خود نیست.
در قالیشویی ما، هر فرش بسته به شرایطی که دارد با بهترین نوع شوینده شسته می شود. از این رو شما می توانید قالی های خود را کاملا تمیز و بدون هر لکه ای، با نرمی و لطافت فوق العاده و نیز بویی خوش تحویل بگیرید.

شستشوی تمام اتوماتیک فرش ها

دستگاه های تمام اتوماتیک و مکانیزه شستشوی فرش که در دو، سه سال اخیر بسیار بیشتر از قبل مورد استفاده قرار می گیرد، بدون دخالت انسان، تمام مراحل شستوی فرش شامل – غبارگیری، شستشو، آبگیری – را به طور کامل انجام می دهد.

یکی دیگر از تفاوت های قابل ملاحظه مراکز قالیشویی برتر در مجیدیه که باعث تمایز آن ها با دیگر مجموعه ها می شود، شستشوی انواع قالی ها با روش های اتوماتیک است. بدین معنا که در این مراکز شستشوی هیچ فرشی به صورت دستی و توسط نیروی انسانی انجام نمی شود.
زیرا در بهترین قالیشویی های مجیدیه از پیشرفته ترین دستگاه های قالیشویی تمام اتوماتیک برای شستن انواع قالی ها استفاده می کنند. به صورتی که فرش را در دستگاه قرار می دهند و سپس تمیز و زیبا آن را تحویل می گیرند.
بدین شکل فرش شما در بهترین مراکز قالیشویی مجیدیه بسیار تمیزتر از دیگر مجموعه ها و بدون بروز آسیب شستشو داده می شود. البته ناگفته نماند که در این مجموعه ها کلیه مراحل شستشو از شستن گرفته تا آبکشی، آبگیری، خشک کردن و حتی اتوکشی به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود.
بنابراین با مراجعه به این مراکز مانند قالیشویی فارسی به هیچ عنوان جای هیچ گونه نگرانی از بابت آسیب به فرش ها برای شما باقی نمی ماند.

مشاوره تلفنی یا آنلاین به صورت رایگان

هزینه شستشوی فرش در مراکز قالیشویی محدوده مجیدیه
قالیشویی فارسی در مجیدیه دارای کد رسمی از سوی اتحادیه قالیشویی می باشد، و این موضوع باعث نرخ و تعرفه مصوب اتحادیه می باشد.
از دیگر تفاوت های بهترین قالیشویی های مجیدیه با دیگر مجموعه ها می توان به مشاوره تلفنی یا آنلاین اشاره کرد. به طوری که شما اگر بخواهید از چگونگی شستشو، قیمت ها و دیگر مسائل مطلع شوید، نیازی نیست که به صورت حضوری به مرکز مورد نظر مراجعه کنید.
زیرا امکاناتی فراهم شده است که تنها با یک تماس تلفنی یا از طریق شبکه های مجازی مختلف به راحتی می توانید پاسخ سوالات خود را از کارشناسان این قالیشویی ها دریافت کنید. نکته قابل توجه در رابطه با این مشاوره آنلاین و تلفنی این است که هیچ هزینه ای ندارد.
در واقع می توان گفت با مراجعه به بهترین قالیشویی مجیدیه شما بدون اتلاف وقت و هزینه ضمن دریافت مشاوره و پاسخ سوالات خود می توانید به راحتی نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.

هزینه شستشوی فرش در مراکز قالیشویی محدوده مجیدیه

تا به اینجا به خوبی با تفاوت های بهترین قالیشویی در مجیدیه با مراکز دیگر آشنا شدید اما آیا می دانید حتی هزینه شستشوی فرش در این مجموعه ها با قالیشویی های دیگر متفاوت است؟ به طور کلی قیمت ثابتی برای شستشوی قالی ها وجود ندارد.
چرا که این قیمت ها تحت تاثیر عوامل گوناگونی مانند موارد زیر تغییر می کنند:
 • نوع فرش
 • متراژ و ابعاد
 • تراکم و شانه
 • قدمت
 • آسیب ها
 • خدمات مورد نیاز و اضافه بر شستشو
 • قیمت گذاری اتحادیه
 • نوسانات بازار
 • و بسیاری موارد دیگر.
از این عوامل که بگذریم، باید بدانید موثرترین عامل در تعیین هزینه شستشوی قالی های شما، مجموعه ای است که به آن مراجعه می کنید. در بهترین مراکز قالیشویی مجیدیه جنوبی معمولا تخفیف هایی برای مشتریان لحاظ می شود. به همین دلیل قیمت شستن فرش ها با استفاده از این تخفیف ها کاهش پیدا می کند.
بنابراین با مراجعه به این قالیشویی ها مانند فارسی علاوه بر بهره مندی از بهترین خدمات با بالاترین کیفیت، کم ترین هزینه را برای شستشوی فرش خود پرداخت می کنید. زیرا در این مراکز در مناسبت های به خصوص و با ثبت سفارش آنلاین، امکان بهره مندی از تخفیفات ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

قالیشویی فارسی، باتجربه ترین قالیشویی با قیمت مناسب

قالیشویی فارسی، باتجربه ترین قالیشویی با قیمت مناسب
قالیشویی فارسی با بیش از 20 سال سابقه باعث شده یکی از باتجربه ترین قالیشویی ها در مجیدیه شمالی و جنوبی تبدیل گردد.
با توجه به آنچه تا بدین جا در رابطه با بهترین قالیشویی های مجیدیه گفته شد، باید بدانید قالیشویی فارسی جز این دسته از مراکز فعال در منطقه مجیدیه به شمار می رود. قالیشویی فارسی بیش از 20 سال در زمینه شستشوی انواع فرش ها سابقه دارد و این نشان دهنده تجربه بسیار زیاد در این حیطه است!
ما در قالیشویی فارسی، به عنوان یکی از بهترین مراکز قالیشویی مجیدیه جنوبی، خدماتی را به صورت یکجا به مشتریان خود ارائه می دهیم که در مراکز دیگر کمتر به چشم می خورند. این خدمات عبارت هستند از:
 • شستشوی انواع فرش ها با ویژگی های مختلف
 • شستن قالی ها با کمک دستگاه های به روز و تمام اتوماتیک
 • شستشوی فرش ها با بهترین مواد شوینده متناسب با آن ها
 • ارائه کلیه خدمات تعمیرات فرش
 • مبل شویی در محل
 • لکه برداری
 • استفاده از روش های مختلف و جدید برای شستشو
 • امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی
 • مشاوره رایگان
 • تحویل سریع و درب منزل
 • و بسیاری موارد دیگر.
جالب است بدانید این خدمات را شما با مناسب ترین قیمت در فارسی می توانید دریافت کنید. چراکه ما تخفیفات بسیاری را برای مشتریان خود لحاظ می کنیم. برای بهره مندی از این خدمات تنها کافی است که سفارش خود را در سایت ما ثبت کنید یا همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی قالیشویی فارسی

فارسی به عنوان بهترین قالیشویی مجیدیه شمالی راه های ارتباطی متنوعی را برای مشتریان فراهم کرده است. تماس با شماره های 77336000 و 77114280 یکی از راه های ارتباطی با این مجموعه است. همچنین برای ثبت سفارش آنلاین می توانید در همین سایت سفارش شست وشوی قالی خود را ثبت کنید. در این رابطه جالب است بدانید قالیشویی فارسی به کسانی که سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنند، یک تخفیف 10 درصدی هدیه می دهد.
ناگفته نماند که مجموعه ما دارای پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان است که افراد بدون دغدغه زمانی و به راحتی بتوانند با این قالیشویی عالی ارتباط برقرار کنند. قالیشویی فارسی پیشروترین قالیشویی در مجیدیه جنوبی است و همواره به تجربه، قدمت، نظم و کیفیت خدمات خود افتخار می کند.
همچنین اگر علاوه بر خدمات مرتبط با فرش نیازمند خدمات دیگری مانند مبل شویی هم باشید، می توانید با مجموعه فارسی تماس بگیرید و از خدمت مبل شویی در منزل این مجموعه استفاده کنید. با قالیشویی فارسی همواره تمیزترین و لطیف ترین فرش ها و مبلمان را خواهید داشت.

کلام آخر

اگر می خواهید شستشوی فرش خود را به بهترین قالیشویی مجیدیه بسپارید، پیش از هر چیز باید بدانید این مراکز از نظر خدمات و ویژگی ها با دیگر قالیشویی ها تفاوت های بسیاری دارند. چنان که شستشوی تخصصی، استفاده از دستگاه های جدید و اتوماتیک و استفاده از مواد شوینده ایده آل برخی از این تفاوت ها هستند.
مشاوره تلفنی یا آنلاین و رایگان، خدمات ترمیم و رفو، پرسنل متخصص، ارائه خدمات مبل شویی، تحویل به موقع وغیره نیز دیگر مواردی هستند که باعث تفاوت این قالیشویی ها می شوند. همچنین بهترین قالیشویی های مجیدیه از نظر قیمت با دیگر مراکز متفاوت هستند. در این مراکز با ارائه تخفیف های ویژه، هزینه مناسبی در برابر باکیفیت ترین خدمات دریافت می شود.
یکی از این قالیشویی ها، مجموعه فارسی است که با بیش از 20 سال سابقه جز باتجربه ترین قالیشویی های مجیدیه به شمار می رود. ما در فارسی علاوه بر ارائه بهترین خدمات با قیمت مناسب، آسان ترین راه های ارتباطی را برای شما فراهم کرده ایم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *