قالیشویی کامرانیه

امتیاز بده، صدات مهمه!

شستشوی تخصصی فرش در بهترین قالیشویی در کامرانیه
با توجه به آگهی‌هایی که بر در و دیوار شهر از مجموعه‌های متعدد قالیشویی می‌بینیم، شاید فکر کنیم که پیدا کردن یک قالیشویی خوب در کامرانیه نباید کار سختی باشد اما زمانی که فرش¬مان را کدر و چرک¬مرده تحویل می‌گیریم دیگر چنین نظری نداریم!

بدون شک حالا به دنبال مجموعه‌ای هستیم که بتواند شستشوی فرش را به‌صورت تخصصی انجام دهد. برای آشنایی با بهترین قالیشویی در کامرانیه و شستشوی تخصصی فرش تا پایان مقاله با ما همراه باشید!

• بهترین قالیشویی در کامرانیه با شستشوی تخصصی فرش!

بهترین قالیشویی در کامرانیه با شستشوی تخصصی فرش!

فرش دستبافت از شاخص‌ترین صنایع‌دستی ایرانیان به شمار می‌رود و به سبب نفیس بودن و ظرافتی که دارد به‌عنوان شاخصه فرهنگی و سرمایه ملی ما شناخته شده است. ازاین‌رو به هر گوشه‌ای از خانه‌های ایرانی نگاه کنید می‌توانید انواع مختلفی از این شاخصه فرهنگی را در رنگ، بافت و ابعاد گوناگون بیابید که اغلب به‌عنوان کف‌پوش یا تابلو فرش به کار می‌روند.

فرش‌های دستبافت بر اساس مواد اولیه به‌کاررفته در آن‌ها به دسته‌های گوناگونی تقسیم می‌شوند که فرش‌های ابریشم، گل‌ابریشم، چله ابریشم، پرز ابریشم، تمام پشمی و پشمی- پنبه‌ای، نمونه‌هایی از این فرش ظریف و نفیس هستند.

در این میان فرش‌های ابریشمی نه‌تنها ازنظر مادی و معنوی بسیار باارزش هستند بلکه در برابر عوامل خارجی نظیر تردد، قرار دادن اجسام سنگین روی آن‌ها، لکه‌ها، شستشو و مواد شیمیایی بسیار حساس و آسیب‌پذیر بوده و نیاز به مراقبت ویژه‌ای دارند. به این دلیل برای شستشو نباید آن ها را به هر قالیشویی در کامرانیه بسپارید چراکه کوچکترین سهل‌انگاری در شستشو منجر به بروز آسیبی جبران‌ناپذیر خواهد شد.

قالیشویی در کامرانیه

آشنایی بشتر با قالیشویی فارسی

مجموعه بزرگ قالیشویی فارسی، یکی از معدود مجموعه‌های قالیشویی در کامرانیه است که با به‌کارگیری تجربه و تخصص در کنار بهره‌گیری از بروزترین تجهیزات شستشو، قادر است فرش‌ها را به‌صورت تخصصی شستشو دهد و همین مسئله سبب شده تا به‌عنوان بهترین قالیشویی در کامرانیه شناخته شود.

این قالیشویی محدوده کامرانیه با بیش از 15 سال سابقه، به تمامی اصول و قواعد شستشوی انواع فرش دستبافت، ابریشمی، ماشینی و فانتزی واقف بوده و با مجهز بودن به دستگاه‌های تمام‌اتوماتیک قادر است بدون دخالت دست و وارد کردن کوچکترین آسیبی به بافت فرش، آن‌ها را شستشو دهد. برس های بزرگ و دایره‌ای شکلی که در این تجهیزات پیشرفتۀ شستشو تعبیه شده‌اند با جریان برق به چرخش درآمده و قادرند هرگونه آلودگی، لکه و چرک را به‌راحتی از تاروپود فرش بزدایند.

این قالیشویی خوب در کامرانیه برای آبکشی و از بین بردن مواد شوینده باقی‌مانده در تاروپود فرش، از شلنگ‌های مخصوص با فشار تنظیم‌شده‌ای که به دوش‌های پخش‌کننده آب مجهز هستند کمک می‌گیرد. برای آب‌گیری نهایی، فرش‌ها وارد دستگاهی با محفظه‌ای استوانه‌ای شکل و دیواره‌ای فلزی و مشبک می‌شوند که به‌محض روشن شدن به‌سرعت و با حرکت دورانی به چرخش درمی‌آید تا آب اضافه فرش گرفته شود.

همچنین همزمان حرارتی را تولید می‌کند که عمل خشک‌کردن قالی را سرعت می‌بخشد. در آخرین مرحله و برای کامل شدن فرایند خشک کردن، فرش‌ها در گرما خانه گازی قرار می‌گیرند. بعدازاینکه فرش‌ها کاملاً خشک شدند، اتو می‌شوند و درون کاور قرار می‌گیرند تا زمان تحویل به مشتری در طول مسیر، آلودگی یا گردوغباری روی آن ننشیند.

کلام آخر

کلام آخر اینکه اگر به دنبال یک قالیشویی در کامرانیه با شستشوی تخصصی هستید می‌توانید با شماره 22646472 تماس بگیرید و یا وارد وب‌سایت مجموعه به آدرس www.Farsi-carpet.com شوید و سفارشتان را به‌صورت آنلاین ثبت کنید. خبر خوب اینکه مجموعه قالیشویی فارسی در تمام طول هفته، حتی روزهای تعطیل به سراسر نقاط تهران سرویس‌دهی دارد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *