قالیشویی تجریش

خدمات رفوگری بهترین قالیشویی در تجریش

رفوگری در کنار شستشوی فرش ازجمله خدماتی است که کمتر مجموعه‌های قالیشویی در تجریش آن را ارائه می‌دهند چراکه فقط یک نیروی متخصص و متبحر قادر به انجام آن است. مجموعه قالیشویی فارسی یکی از مجهزترین فرش شویی های شمال و شرق تهران است که در کنار شستشو، خدمات مرتبط با رفو و ترمیم فرش نیز ارائه می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با این قالیشویی خوب در تجریش تا پایان مقاله با ما همراه باشید. 

قالیشویی در تجریش

بهترین قالیشویی در تجریش با خدمات رفوگری!

یکی از مهمترین کالاهای فرهنگی که جزء اقلام تجاری و صادراتی غیرنفتی به شمار می‌رود و همچون نگینی در خانه‌های ایرانی می‌درخشد فرش دستبافت است! ایرانیان از این صنایع‌دستی بی‌نظیر به‌عنوان کفپوش برای پوشاندن سطوح و یا به‌صورت تابلو فرش برای دکوراسیون داخلی منازل، استفاده می‌کنند. درواقع می‌توان گفت که فرش دستبافت شناسنامه خانه‌های ایرانی به شمار می‌رود.

ازآنجایی‌که فرش‌ها اغلب روی زمین قرار می‌گیرند به دلیل رفت‌وآمد و قرار گرفتن اجسام سنگین مثل مبلمان روی آن، به‌مرورزمان دچار فرسودگی شده و ممکن است پاره شوند. گاهی اوقات نیز این بافته نساجی حین شستشو یا حتی زمان تولید و به دلیل بافت اشتباه، دچار آسیب‌دیدگی می‌شود. درهرصورت پس از بروز هرگونه پارگی، ساییدگی، رنگ دویدگی و فرورفتگی پرز در فرش، باید آن را به بهترین قالیشویی در تجریش بسپارید تا عملیات رفو و ترمیم روی آن انجام شود زیرا هرگونه پارگی یا سوختگی می‌تواند به بافت فرش آسیب بزند و از عمر آن کم کند.

بیشتر بخوانید

مجموعه بزرگ قالیشویی فارسی یکی از تخصصی‌ترین مجموعه‌های قالیشویی در تجریش است که خدمات رفوگری فرش ارائه می‌دهد. این قالیشویی خوب در تجریش با به‌کارگیری کارشناسان و خبره‌ترین رفوگران، این اطمینان را به شما می‌دهد که سلامت فنی و زیبایی ظاهری را به فرش‌هایتان بازمی‌گرداند. ازآنجایی‌که شیوه های رفو فرش با توجه به نوع آسیب آن متفاوت است، ازاین‌رو تیم متخصص و متبحر قالیشویی فارسی، تمام توان و تجربه خود را در بررسی نوع آسیب، دلایل بروز و شیوه رفع آسیب به کار می‌گیرد تا فرشی سالم و بدون آسیب را تحویل مشتری دهد. شیرازه دوزی، چرم‌دوزی، ریشه بافی، رنگ‌برداری، لکه‌برداری، ترمیم پارگی و سوختگی فرش ازجمله خدمات رفوگری است که توسط این قالیشویی محدوده تجریش انجام می‌شود.

برای اطلاع از خدمات این قالیشویی خوب در تجریش می‌توانید وارد سایت مجموعه به آدرس Farsi-carpet.com شوید و یا با شماره 02122646472 تماس بگیرید! داشتن 6000 مشتری ثابت، خدمات کم‌نظیر این قالیشویی در تجریش را تضمین می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *