قالیشویی در تسلیحات

قالیشویی در تسلیحات


امتیاز بده، صدات مهمه!

سریع‌ترین قالیشویی در تسلیحات

در اغلب مواقع شستشوی فرش‌های خانه سبب به هم خوردن نظم اتاق‌ها می‌شود و افراد دوست ندارند که این بی‌نظمی زیاد طول بکشد. به همین دلیل می‌خواهند فرش‌ها توسط قالیشویی¬ها سریعتر شسته و تحویل آن‌ها گردد، تا نظم در خانه برقرار شود. اگر ساکن محله تسلیحات تهران هستید می‌خواهیم شما را با سریع‌ترین و با کیفیت‌ترین قالیشویی در تسلیحات آشنا کنیم پس با دقت به مواردی که در ادامه گفته می‌شود توجه کنید.

قالیشویی فارسی یکی از بهترین قالیشویی های تهران است که خدمات متنوعی را در حوزه شستشو و ترمیم فرش ارائه می‌دهد. این مجموعه علاوه بر شستشوی فرش ماشینی و دستبافت، شستشوی فرش ابریشم را هم با دقت زیاد و کیفیت بالا انجام می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با خدمات متنوع، سریع و باکیفیت این مجموعه با ما همراه باشید.

• کیفیت همراه با سرعت ویژگی منحصر به فرد بهترین قالیشویی در تسلیحات
• سپردن فرش‌های گران به یک قالیشویی خوب در تسلیحات

کیفیت همراه با سرعت ویژگی منحصر به فرد قالیشویی فارسی

شاید باورکردنی نباشد اما ظرف مدت 48 ساعت پس از تحویل فرش‌ها به مجموعه فارسی، آن‌ها را شسته و خشک شده تحویل خواهید گرفت. در قالیشویی فارسی برای شستشو بهتر و با کیفیت‌تر، فرش‌ها از هم تفکیک می‌شود و نوع مواد شوینده و مدل شستشو هر فرش متفاوت است. از آنجا که این مجموعه به صورت تخصصی بر روی فرش کار می‌کند تمام ریزه‌کاری‌ها و نکات مهم در شستن فرش‌ها را رعایت می‌کند.

البته باید یادآور شد این کیفیت و دقت سبب پایین آمدن سرعت کار نمی‌شود و این قالیشویی خوب در تسلیحات سریعاً فرش‌ها را برای تحویل آماده می‌کند. در نظر داشته باشید پس از تماس با این قالیشویی هماهنگی‌های لازم برای دریافت فرش با شما صورت می‌پذیرد. پس از اینکه فرش‌ها از شما تحویل گرفته شد، نهایتاً ظرف مدت 48 ساعت به صورت اتو شده، رول شده و کاور شده به شما تحویل داده می‌شود. بهترین قالیشویی در تسلیحات هیچ وقت کیفیت را فدای سرعت نمی‌کند و همواره بر کیفیت خدمات تأکید دارد.

سپردن فرش‌های گران به یک قالیشویی خوب در تسلیحات

یک قالیشویی خوب در تسلیحات باید بتواند مسئولیت شستشو فرش‌های گران را بپذیرد و با رعایت تمام اصول به بهترین شکل این کار را انجام دهد. قالیشویی فارسی علاوه بر پذیرفتن این مسئولیت حتی می‌تواند به شما درترمیم پارگی و سوختگی فرش‌های دستباف کمک کند.

این مجموعه علاوه بر این موارد خدماتی مانند ریشه بافی، لکه‌برداری و رنگ‌برداری فرش‌های دستباف را انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که این قالیشویی شستشوی فرش ابریشم را با ظرافت هرچه تمام‌تر انجام می‌دهد و همچنین شستشوی تخصصی تابلو فرش نیز از خدمات معروف این مجموعه است.

اگر به دنبال یک قالیشویی در تسلیحات هستید تا با خیال راحت انواع فرش‌ها و تابلو فرش‌های خود را به این مجموعه بسپارید می¬توانید با شماره 77336000 تماس گرفته یا سفارشتان را به صورت آنلاین در سایت مجموعه فارسی به آدرس www.farsi-carpet.com ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *