قالیشویی محدوده دروس

امتیاز بده، صدات مهمه!

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=”]

عالی‌ترین قالیشویی در دروس+سرویس‌دهی بی‌نظیر

معمولاً لقب عالی‌ترین قالیشویی به مجموعه‌ای تعلق می‌گیرد که در همه موارد به بهترین شکل عمل کند. بهترین قالیشویی در دروس از دریافت فرش گرفته تا شستشو و تحویل آن به زیباترین حالت ممکن عمل می‌کند. علاوه بر این هر خدمتی که این مجموعه ارائه می‌کند با ضمانت کامل بوده و خیال مشتری را بابت خدمات ارائه شده آسوده می‌دارد. برای اینکه بیشتر با این قالیشویی خوب در دروس آشنا شوید و از نحوه شستشو و سرویس‌دهی آن مطلع گردید ادامه این متن را با ما همراه باشید. 

• نحوه شستشو فرش در قالیشویی فارسی
• سرویس‌دهی عالی بهترین قالیشویی در دروس

قالیشویی دروس
نحوه شستشو فرش در قالیشویی فارسی

بهتر است از این موضوع مطلع باشید که نحوه شستشو در قالیشویی فارسی با سایر قالیشویی ها متفاوت دارد. قالی‌ها در این مجموعه ابتدا بر اساس نوع قالی جدا می‌شوند یعنی فرش ماشینی، دستبافت، ابریشم، تابلو فرش و فرش بلژیکی به صورت جداگانه و طی فرآیندهای مخصوص به خود شسته می‌شوند.

درواقع نوع شستن هر کدام از این دسته‌ها با توجه به ظرافت بافت فرش‌ها کمی تغییر می کند تا هیچ‌گونه آسیبی به فرش وارد نشود. معمولاً مجموعه‌های مختلف به این موضوع توجه نمی‌کنند زیرا صدماتی که در اثر عدم شستن صحیح به فرش وارد می‌شود خیلی مشهود نیست و به مرور زمان این آسیب‌ها مشخص می‌شوند. این قالیشویی محدوده دروس به تمام این موارد توجه ویژه‌ای دارد تا بهترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.
اگر فرش ابریشم و یا هر فرش گران قیمت دیگری دارید و می‌خواهید آن را به مجموعه‌ای کار بلد و مطمئن بسپارید حتماً قالیشویی فارسی را در اولویت خود قرار دهید. هم از طریق تلفن با شماره‌گیری 77336000و هم از طریق سایت farsi-carpet.com می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

سرویس‌دهی عالی بهترین قالیشویی در دروس

پس از ثبت سفارش در سایت قالیشویی فارسی، مسئولان ارتباط با مشتریان با شما تماس گرفته و زمان تحویل فرش‌ها را مشخص می‌کنند، البته خود شما در زمان ثبت سفارش می‌توانید تاریخ و ساعت تحویل فرش به مجموعه را مشخص کنید. اگر هم به صورت تلفنی با این مجموعه تماس بگیرید تمام موارد در همان زمان با شما هماهنگ می‌شود.

پرسنل این قالیشویی خوب در دروس فرش‌ها را در زمان معین شده از شما تحویل می‌گیرند و نهایتاً ظرف مدت 48 ساعت فرش‌های شسته شده و تمیز را به صورت خشک شده و اتو شده به شما تحویل می‌دهند. فرش‌ها به صورت لول شده و کاور شده به مشتریان تحویل داده می‌شود تا هیچ آلودگی یا آسیب جزئی در طول حمل‌ونقل متوجه فرش نشود. نظم، کیفیت و توجه به کوچک‌ترین نکات در سرویس‌دهی از مشخصات بارز قالیشویی فارس است.

قالیشویی فارسی به صورت 24 ساعته و در تمام روزها (حتی روزهای تعطیل) آماده پاسخگویی به سؤالات بوده و مشتریان این مجموعه در هر زمانی که مایل باشند می‌توانند سفارشات خود را ثبت کنند.

[/av_textblock]

[av_heading heading=’محله های نزدیک به شما’ tag=’h3′ link_apply=” link=’manually,http://’ link_target=” style=’blockquote modern-quote modern-centered’ size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ color=” custom_font=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kftfr3sx’ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”][/av_heading]

[av_blog blog_type=’taxonomy’ link=’category,189′ date_filter=” date_filter_start=” date_filter_end=” date_filter_format=’yy/mm/dd’ blog_style=’blog-grid’ bloglist_width=” columns=’3′ contents=’excerpt’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’3′ offset=’no_duplicates’ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-kftg1ieg’ custom_class=”]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *