سریع‌ترین قالیشویی در نارمک با خدمات ویژه

مطمئناً این اتفاق برایتان افتاده است! قالی را به قالیشویی سپرده‌اید و قالیشویی بدقولی کرده یا اینکه قالی‌ها دیر شسته و تحویل شما داده و در این مدت نظم خانه‌تان برهم خورده است اگر می‌خواهید دیگر از این قبیل مشکلات نداشته باشید باید دنبال یک قالیشویی خوش قول باشید! بهترین قالیشویی در نارمک یکی از سریع‌ترین و کار بلدترین قالیشویی هاست.شما می توانید با خیالی آسوده قالی های خود را به قالیشویی فارسی که همان سریع ترین قالیشویی در نارمک است بسپارید.

توجه کنید که هر قالیشویی سریعی لزوماً کیفیت خدمت خوبی ندارد به همین دلیل باید در انتخاب خود دقت کنید. قالیشویی فارسی علاوه بر سرعت، کیفیت خدمات بی‌نظیری دارد. و فرش‌ها را به بهترین شکل می‌شوید و به شما تحویل می‌دهد. برای اینکه بیشتر با این مجموعه آشنا شوید با ما همراه باشید تا به صورت کامل در جریان کاری کارخانه بزرگ قالیشویی و رفوگری فارسی قرار گیرید.

• روند کاری بهترین قالیشویی در نارمک

• قالیشویی فارسی به سرعت و کیفیت خدمات معروف شده است.

 

 برخی از دیگر خدمات ویژه قالیشویی فارسی قالیشویی فارسی به سرعت و کیفیت خدمات معروف شده است.

قالیشویی نارمک
قالیشویی فارسی به سرعت و کیفیت خدمات معروف شده است.

روند کاری بهترین قالیشویی در نارمک

مطمئناً آغاز روند کاری از شما شروع می‌شود؛ ابتدا با شماره تلفن 02177784000 تماس گرفته و سفارش خود را ثبت می‌کنید؛ البته می‌توانید از طریق سایت farsi-carpet.com به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. به هر حال بعد از انجام هماهنگی لازم، به سرعت از سمت مجموعه قالیشویی برای تحویل گرفتن فرش از شما اقدام می‌شود. بعد از تحویل فرش به مجموعه، مطمئن باشید که نهایتاً بعد از 48 ساعت فرش ها به شما تحویل داده می‌شود و این در واقع تفاوت قالیشویی فارسی با بقیه قالیشویی ها است. فقط 48 ساعت بدون فرش هستید و پس از آن فرش‌ها را به صورت بسیار تمیز و شیک تحویل می‌گیرید.

این قالیشویی فرش‌ها را با دقت و وسواس خاص و با مواد شوینده مخصوص به هر فرش شست‌وشو می‌دهد. پرسنل متخصص و با تجربه این مجموعه بالغ بر 15 سال است که فرش‌های مشتریان را با کیفیت هر چه بیشتر می‌شویند و تحویل مشتریان می‌دهند. فرش‌ها پس از شست‌وشو و خشک شدن، اتو می‌شود و به صورت لول و کاور شده به مشتریان تحویل داده می‌شود. اگر دقت کرده باشید عالی‌ترین کیفیت به همراه بیشترین سرعت در خدمات را می‌توانید در قالیشویی فارسی ببینید.

قالیشویی فارسی مجهز به دستگاه تمام اتوماتیک و با قیمت مناسب، شستشوی تمامی فرش ها اعم از دستباف ، گران قیمت، عتیقه ، ماشینی ، بامبو ، پرزبلند و… را با مواد درجه انجام می دهد.

 

ویژگی های سریع ترین قالیشویی در نارمک

در بخش بالا به خوبی متوجه شدیم که می توان از قالیشویی فارسی بهترین خدمات را انتظار داشت. در ادامه اما بیشتر با ویژگی های این قالیشویی آشنا می شویم:

 

1. دارای کارخانه اختصاصی و مجهز

 قالیشویی فارسی دارای کارخانه ای بزرگ به مساحت 3000 متر مربع است. این قالیشویی به جای داشتن پارکینگ یا حیاطی کوچک کارخانه ای بزرگ و وسیع را برای انجام صفر تا صد امور شستشوی قالی ها در نظر گرفته است. برای همین کلیه کارها بدون برون سپاری و درون خود کارخانه زیر نظر کارشناسان حرفه ای این قالیشویی انجام خواهد شد.

همچنین در این کارخانه برای آن که بهترین روش شستشو برای انواع قالی ها به کار گرفته شود تجهیزات و امکانات بسیار پیشرفته ای به کار برده شده است. در این قالیشویی شستشو، خشکشویی و نیز اتوکشی فرش ها توسط به روزترین دستگاه ها انجام خواهد شد.

 

2. برخورداری از مجوز رسمی

 برای آن که از معتبر بودن یک قالیشویی مطمئن شد باید مجوزهای آن را بررسی کرد. قالیشویی فارسی دارای مجوز رسمی از سوی اتحادیه قالیشویان است. برای همین فعالیت آن به صورت کاملاً رسمی و قانونی است. لذا با خیال راحت می توان به آن اعتماد کرد. در حالی که قالیشویی های غیررسمی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و در صورت نارضایتی از کار این قالیشویی ها دست شما به هیچ جا بند نخواهد بود.

 

3. دارای دفتر کاری

قالیشویی فارسی به عنوان سریع ترین قالیشویی در نارمک با خدمات ویژه، دارای دفتر کاری رسمی است. برای همین شما ضمن امکان ثبت سفارش تلفنی و اینترنتی قادر به مراجعه حضوری نیز هستید. با این کار شما می توانید با خیال راحت تری به این قالیشویی اعتماد کنید. چرا که به هر دلیلی اگر امکان برقراری ارتباط تلفنی برای شما وجود نداشت به راحتی می توانید در دفتر کاری این قالیشویی به امور رسیدگی کنید.

قالیشویی مجیدیه

4. شستشوی حرفه ای انواع فرش ها

کمتر قالیشویی را می توان یافت که در زمینه شستشوی هر نوع فرشی از تخصص بالایی برخوردار باشد. در واقع بسیاری از قالیشویی ها صرفاً یک روش شستشو را برای انواع فرش ها پیاده خواهند نمود. این در حالی است که هر نوع فرشی شستشوی خاص خود را طلب می کند. برای مثال قالی های دستبافت بسیار حساس و دارای بافتی بسیار ظریف و آسیب پذیر هستند. لذا نیاز است که از مواد شوینده ملایم تری برای شستشوی آن ها بهره گرفت. این در حالی است که فرش های ماشینی برای پاک شدن آلودگی ها شوینده های قوی تری نیاز دارند.

بررسی و تشخیص تمامی این موارد کاملاً به دانش و تخصص احتیاج دارد. در قالیشویی فارسی کلیه این موارد توسط کارشناسان تشخیص داده می شود. برای همین در نهایت بهترین و مناسب ترین شوینده ها برای شستشوی هر فرشی انتخاب خواهد شد. در این قالیشویی برای تمامی فرش ها همین پروسه تکرار شده و در انتخاب شوینده مناسب بیشتری دقت به کار گرفته می شود.

برخی از دیگر خدمات ویژه قالیشویی فارسی

لازم به ذکر است که قالیشویی فارسی همیشه و در هر زمانی پاسخگوی مشتریان بوده و شما در هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهید می‌توانید با این مجموعه ارتباط برقرار کنید.. به نوعی در هر 24 ساعت شبانه روز این قالیشویی پاسخگوی شما عزیزان است.

 

البته خدمات ارائه شده توسط قالیشویی فارسی تنها به شستشوی فرش ها محدود نمی شود.  مبل شویی در منزل نیز یکی از خدمات ویژه این قالیشویی در نارمک است. متخصصان حرفه‌ای این مجموعه، مبل‌ها را در محل و با مواد شوینده مخصوص مورد شست‌وشو قرار می‌دهند تا خیالتان هم از تمیزی فرش‌ها و هم بابت پاکیزگی مبل‌ها راحت باشد.

 

. برای همین بدون هیچ دردسری می توانید دوباره مبل های خود را تمیز و نو ببینید. با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جابجایی مبلمان و به جان خریدن آسیب های آن ها در زمان جابجایی نخواهد بود.

 

علاوه بر این خدمت ویژه، خدمات ویژه‌ی دیگری مانند رفوگری و لکه‌برداری تخصصی فرش دستباف در این مجموعه صورت می‌گیرد.

. برای همین بدون هیچ دردسری می توانید دوباره مبل های خود را تمیز و نو ببینید. با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جابجایی مبلمان و به جان خریدن آسیب های آن ها در زمان جابجایی نخواهد بود.

قالیشویی فارسی یک قالیشویی خوب در نارمک است که با سرعت و کیفیت خدماتش شناخته شده است.

از محله های تحت پوشش قالیشویی فارسی می توان قالیشویی در فرجام و قالیشویی در رسالت نام برد