قالیشویی مجیدیه

امتیاز بده، صدات مهمه!

با حرفه‌ای‌ترین قالیشویی در وحیدیه آشنا شوید

روزانه ممکن است با تبلیغات مجموعه‌های مختلف قالیشویی در سطح شهر مواجه شوید که ادعا دارند در این امر حرفه‌ای هستند! اما تابه‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چه چیزی سبب می‌شود تا یک مجموعه به‌عنوان حرفه‌ای‌ترین قالیشویی در وحیدیه شناخته شود؟ یک مجموعه حرفه‌ای درزمینۀ قالیشویی باید بتواند در کنار شستشوی فرش سایر خدمات مرتبط به حفظ سلامت و زیبایی فرش نظیر رفوگری، ریشه بافی و غیره را نیز انجام دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین قالیشویی وحیدیه بیشتر آشنا شوید.

• خدمات قالیشویی فارسی

قالیشویی وحیدیه
خدمات قالیشویی فارسی

قالیشویی فارسی با سابقه‌ای بالغ‌بر 15 سال، در فضایی به مساحت 3000 مترمربع با جدیدترین دستگاه‌های مدرن قالیشویی و به‌کارگیری 58 کارمند، توانسته 6000 مشتری ثابت را جذب کند و عنوان بهترین قالیشویی وحیدیه را به خود اختصاص دهد. این قالیشویی محدوده وحیدیه یکی از حرفه‌ای‌ترین و تخصصی‌ترین قالیشویی ها در تهران است که انواع فرش‌ را با توجه به جنس، مواد به‌کاررفته و ظرافت بافتشان، با مجهزترین دستگاه‌ها شستشو می‌دهد. این مجموعه در کنار شستشوی فرش، خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهد که در ادامه باهم مرور می‌کنیم:

  •  رفو فرش دستبافت:

دارا بودن واحد اختصاصی درزمینۀ رفوگری فرش، یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که قالیشویی فارسی را نسبت به رقبا متمایز کرده است. این قالیشویی در وحیدیه برای مرمت و ترمیم فرش‌ها، نیرویی کارآزموده و حرفه‌ای را به کار می‌گیرد که قادرند با دقت و تبحر هرگونه آسیب‌دیدگی را برطرف کرده و به حفظ سلامت ظاهری و فنی فرش کمک کنند.

  • ریشه بافی:

تردد زیاد بروی فرش یا استفاده از شوینده‌های نامناسب یکی از مهم‌ترین دلایل آسیب‌دیدگی فرش‌ها به شمار می‌رود. بدون شک ریشه فرش نیز از هر نوع و جنسی که باشد در معرض این آسیب‌دیدگی قرار می‌گیرد که باید سریعاً برطرف شود زیرا در صورت پیشروی می‌تواند به گره‌ها آسیب زده و سبب پارگی فرش شود. متخصصین باتجربه و کار بلد یک قالیشویی خوب در وحیدیه باید بتوانند با رعایت تمامی اصول مرتبط با ریشه بافی، ریشه‌های فرسوده را از فرش جدا کرده و ریشه‌های جدید برای آن ببافند.

  • شیرازه دوزی:

یکی دیگر از خدمات مجموعه بزرگ قالیشویی فارسی، شیرازه دوزی است. کارشناسان شیرازه دوزی و چرم‌دوزی این قالیشویی در وحیدیه تمام توان و تجربه خود را به کار می‌گیرند تا سلامت فنی و زیبایی را به فرش‌ها بازگردانند.

  • رنگبرداری:

تیم حرفه‌ای و تخصصی قالیشویی فارسی با استفاده از بروزترین تجهیزات مرمت فرش و بکار بردن بهترین مواد، هرگونه رنگ دویدگی‌ای که بر اثر ریختن مواد شیمیایی بروی فرش یا استفاده از مواد رنگزای بی‌کیفیت در فرایند رنگرزی ایجاد شده است را برطرف کرده و زیبایی را به فرش‌هایتان بازمی‌گرداند.

کلام آخر اینکه اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در وحیدیه هستید می‌توانید با شماره 77784000 تماس بگیرید و یا سفارشتان را به‌صورت آنلاین در سایت مجموعه به آدرس www.farci-carpet.com ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *