قالیشویی خوب در بلوارپروین

قالیشویی خوب در بلوارپروین


بهترین قالیشویی در بلوار پروین + 15 سال تجربه

بدون شک شستشوی بی‌نقص و عدم آسیب‌پذیری فرش، در کنار کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در زمان و کمک به حفظ منابع محدود آب شیرین، از مهمترین دلایلی است که یک قالیشویی را به بهترین قالیشویی در بلوار پروین تبدیل می‌کند. برای اینکه بدانید مجموعه قالیشویی فارسی چگونه توانسته این عنوان را به خود اختصاص داده با ما همراه باشید.

تجربه و تخصص ضمانت  قالیشویی فارسی در بلوار پروین

از آنجایی که فرش‌ها زینت اصلی خانه‌های ایرانی به شمار می‌روند بنابراین لازم است هرچند وقت یک‌بار شسته شوند. شستشوی منظم فرش‌ها علاوه بر اینکه در حفظ زیبایی و افزایش طول عمر آن مؤثر است سبب کاهش گرد و غبار و آلودگی در فضای خانه شده و از بروز آلرژی و بیماری نیز جلوگیری می‌کند.

 

قالیشویی در بلوارپروین
قالیشویی فارسی در بلوارپروین

اگرچه در گذشته شستن فرش در حیاط یا پشت‌بام مرسوم بوده اما امروزه این امر منسوخ شده است چراکه با گذشت زمان انسان به این نتیجه رسید که شستن و خشک کردن فرش کاری حرفه‌ای است و نیاز به تخصص دارد. عدم آگاهی در خصوص روش شستشو می‌تواند سبب آسیب‌دیدگی فرش شده و خسارات جبران ناپذیرای را به دنبال داشته باشد.
قالیشویی فارسی یک بهترین قالیشویی در بلوار پروین است که با به‌کارگیری کارشناسان دوره دیده و کارآزموده تلاش می‌کند تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. دارا بودن مدیریت واحد و به‌کارگیری کارشناسان برتر فرش، نشان‌دهنده میزان اهمیت رضایت مشتری برای این قالیشویی در بلوار پروین است. این مجموعه از 58 پرسنل باتجربه و متخصص برای امر شستشو و سایر خدمات همچون رفوگری، شیرازه دوزی، ترمیم پارگی، رنگ‌برداری، لکه بری، ریشه بافی و غیره بهره می‌گیرد.

 

علل استفاده از دستگاه اتوماتیک

خیس شدن بیش از حد فرش، قرار دادن وسایل سنگین روی فرش خیس و استفاده بیش از حد از مواد شوینده از اصلی‌ترین دلایل آسیب‌دیدگی شستن فرش به روش سنتی است. مجموعه فارسی جهت حفظ بافت، رنگ و شستشوی بهتر فرش از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته استفاده می‌کند تا شستشویی کامل و بدون نقص داشته باشد. این قالیشویی با 15 سال سابقه در امر شستشو و خدمات مرتبط با فرش، قادر است تا آلودگی و نواقص فرش را به‌طور کامل برطرف سازد. بعد از شستشو و رفع نواقص، فرش‌ها توسط پرسنل مجرب و باتجربه مجموعه اتو شده و جهت عدم آلودگی و حفظ تمیزی آن، به صورت لول و کاور شده به مشتری تحویل داده می‌شود.

امکان ثبت سفارش آنلاین، پاسخگویی 24 ساعته، سرویس‌دهی در سراسر تهران حتی روزهای تعطیل و تحویل 48 ساعته از مهمترین دلایلی است که سبب شده تا قالیشویی فارسی به‌عنوان بهترین قالیشویی در بلوار پروین شناخته شود. این قالیشویی در فلکه دوم تهران پارس، روبروی مجتمع تجاری سیوان، خیابان قانع، پلاک 11 واقع شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *