4.5/5 - (2 امتیاز)
پیدا کردن یک قالیشویی در محل سکونت می تواند خیال شما را بابت تمیزی همیشگی فرش ها راحت کند. مطمئنا مراکز متعدد قالیشویی در رسالت شما را در انتخاب بهترین آن ها سردرگم می کند اما با توضیحاتی که در ادامه بیان می کنیم راحت تر می توانید یک قالیشویی خوب در رسالت را انتخاب کنید. زمان انتخاب قالیشویی حتما به دنبال بهترین باشید. زیرا فرش اولین وسیله خانه است که در معرض انواع گرد و غبار و آلودگی ها قرار می گیرد. شستن فرش در قالیشویی فقط به پاکی ظاهری برنمی گردد و باید تمام اصول بهداشتی چه در زمان شستن و چه در زمان خشک کردن در نظر گرفته شود.
این کار تنها در بهترین مراکز قالیشویی محدوده رسالت انجام می شود و شما برای بهره مندی از بهترین خدمات باید با آن ها آشنا باشید. بنابراین در ادامه برای آشنایی شما به موارد زیر می پردازیم:
 • قالیشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟
 • فارسی، قالیشویی خوب رسالت با قیمت مناسب

فارسی با تیم کاربلد و کارخانه ای به مساحت سه هزار متر مربع و تجهیز شده با دستگاه های 2023 فرش شویی تمیزی هرچه بهتر فرشهایتان را برای شما آورده است.

بهترین قالیشویی در رسالت چه ویژگی هایی دارد؟

اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر هستید که خدمات خود را در منطقه سکونت شما در رسالت ارائه دهد، باید با بهترین مراکز آشنا شوید. این مجموعه ها مانند قالیشویی فارسی ویژگی های خاصی دارند که مهم ترین آن ها عبارت هستند از:

بهترین قالیشویی در رسالت چه ویژگی هایی دارد؟
بهترین قالیشویی در رسالت ویژگی‌هایی نظیر تجربه، تجهیزات مدرن، کیفیت خدمات، سرعت انجام کار و قیمت مناسب را داراست.

تجربه ای طولانی همراه با تخصص

تجربه به همراه تخصص جزء مهم ترین ویژگی های یک قالیشویی خوب است. بهترین مراکز قالیشویی مجموعه هایی هستند که سابقه و تجربه ای طولانی مدت همراه با تخصص دارند. زیرا در واقع تخصص و عملکرد بی نظیر آن ها به کسب تجربه زیاد کمک کرده است.
در این رابطه باید بدانید 15سال تجربه و نیز دانش و تخصص تیم قالیشویی فارسی باعث شده است که بهترین خدمات در زمینه شستشوی انواع قالی ها از سوی این قالیشویی ارائه شود. تخصص این قالیشویی سبب شده است که هر نوع قالی بعد از آن که کارشناسی شد با بهترین مواد و به بهترین روش شستشو داده شود.
تخصص بدین معنا است که قالیشویی فارسی برای شست وشوی فرش ها تفاوت قائل است و با توجه به جنس، نوع، مواد و ظرافت فرش از روش های شست وشوی متفاوت استفاده می کند تا به بافت و رنگ فرش صدمه وارد نکند.
شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که فرش پس از شسته شدن توسط یک قالیشویی، کدر شده باشد یا استحکام اولیه خود را نداشته باشد. همه این ها در اثر عدم تخصص و شست وشوی نامناسب به وجود می آید. در حالی که هیچ یک از این موارد در قالیشویی فارسی دیده نخواهد شد.

بهره مندی از پرسنلی حرفه‌ای و مجرب در قالیشویی فارسی، تضمین کاری با کیفیت و تمیزی عالی است.

بهره مندی از پرسنلی حرفه ای و مجرب

بهترین قالیشویی در رسالت از پرسنل مجرب، آموزش دیده و متخصص استفاده می کند و این از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب در رسالت است. تمامی افرادی که در این مراکز مانند قالیشویی فارسی فعالیت می کنند، در زمینه کاری خود کاملا حرفه ای و باتجربه هستند. از این رو به بهترین نحو کار خود را انجام می دهند.
به هیچ عنوان در این قالیشویی به دلایلی همچون سهل انگاری نیروهای فعال در کارخانه، کوچک ترین آسیبی به فرش ها وارد نخواهد شد. تجربه و تخصص پرسنل بهترین قالیشویی رسالت باعث شده است که هر نوع فرشی به بهترین شکل ممکن شستشو داده شود.

دارای کارخانه ای اختصاصی و دستگاه های اتوماتیک

بهترین قالیشویی رسالت مرکزی است که پیش از هر چیز کارخانه ای بزرگ و اختصاصی داشته باشد. زیرا تنها در این صورت است که امکان شستشوی بهتر فرش های بیشتر فراهم می شود. همچنین در یک کارخانه بزرگ می توان از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده کرد.
وجود این دستگاه ها شستشوی هرچه تمیزتر قالی ها را رقم می زند. در این رابطه باید بدانید قالیشویی فارسی دارای کارخانه ای بزرگ و مجهز به مساحت 3000 متر مربع است. به همین دلیل صفر تا صد شستشوی قالی ها، ترمیم و نیز خشک کردن آن ها در همین کارخانه و توسط تیم حرفه ای فارسی انجام خواهد شد.
علاوه بر این استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز در بهترین قالیشویی در رسالت کمک می کند تا بهترین نتیجه در شست وشوی فرش ها حاصل شود. بنابراین بدون هیچ نگرانی شستن تمام قالی های خود را در مناسبت های مختلف به این مجموعه بسپارید.

ارائه خدمات رفوگری

قالیشویی خوب رسالت ضمن شستشوی حرفه ای انواع فرش ها، ارائه دهنده خدمات تخصصی رفوگری است. از این رو در صورتی که فرش های شما به هر دلیلی دیگر زیبایی اولیه را ندارد، می توانید به کمک این مراکز قالیشویی دوباره صاحب فرش هایی زیبا و نو شوید.
از جمله کاربردی ترین خدمات رفوگری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • لکه برداری؛
 • ترمیم پارگی؛
 • شیرازه دوزی؛
 • رفو فرش؛
 • ریشه بافی؛
 • رنگ برداری؛
 • تعمیر سوختگی؛
 • پرداخت؛
 • تعمیر ریشه.
با دریافت این خدمات به ویژه در مورد فرش های دستباف که از اهمیت مادی و معنوی زیادی برخوردار هستند، می توان بدون صرف هزینه ای بالا برای خرید دوباره فرش، فرش های قدیمی خود را نونوار کرد. همچنین با مراجعه به مراکزی که این خدمات را ارائه می دهند، همانند تمیزی قالی های خود از سلامت و رفع آسیب های آن ها اطمینان حاصل می کنید.
در بهترین مراکز قالیشویی در رسالت این خدمات توسط افرادی ماهر و متخصص ارائه می شود. به طوری که هیچ اثری از آثار آسیب ها روی فرش شما باقی نمی گذارند.

ارائه خدمات مبل شویی

یکی دیگر از ویژگی های بهترین قالیشویی در منطقه 8، ارائه خدمات حرفه ای مبل شویی است. شما می توانید با یک تماس یا یک ثبت سفارش آنلاین، از خدمات مبل شویی حرفه ای ترین تیم در محل خود بهره مند شوید.
مبل شویی توسط این مراکز به صورت کاملا حرفه ای و با تجهیزاتی پیشرفته و به روز انجام خواهد شد. با این کار دیگر نیازی به جابه جایی مبل های سنگین نیست و مبل ها در طی مسیر آسیب نمی بینند. همچنین پرسنل مبل شویی انواع مبل ها را متناسب با جنس آن ها با کمک بهترین مواد شوینده و ابزارها شستشو می دهند.

امکان ثبت سفارش تلفنی و اینترنتی

این روزها ارائه خدمات تنها با مراجعه حضوری چندان طرفداری ندارد. زیرا با توجه به پیشرفت های حاصل شده در تکنولوژی بسیاری از مراکز خدمات خود را با روش های دیگر ارائه می دهند. به همین دلیل می توان گفت یک دیگر از ویژگی های بهترین قالیشویی در رسالت، ارائه خدمات آنلاین و تلفنی است.

امکان ثبت سفارش تلفنی و اینترنتی
شما می‌توانید به‌صورت تلفنی و اینترنتی سفارش خدمات قالیشویی فارسی را ثبت کنید.

به طوری که شما بدون هیچ گونه صرف زمان یا انرژی برای مراجعه به مجموعه و تنها با برقراری یک تماس از خدمات مورد نظر بهره مند می شوید.

به همین خاطر یکی دیگر از ویژگی هایی که قالیشویی فارسی را به بهترین قالیشویی رسالت تبدیل کرده است، قابلیت ثبت سفارش تنها با یک تماس است. شما می توانید با شماره تلفن های این قالیشویی تماس بگیرید یا حتی در سایت سفارش خود را ثبت کنید.
با این کار نیازی به حضور در دفتر قالیشویی برای دریافت نوبت و انجام هماهنگی های لازم نخواهد بود. تیم ما پس از ثبت سفارش از سوی شما، با شما تماس می گیرند و زمان جمع آوری فرش را با شما هماهنگ خواهند کرد.

ارائه فاکتور رسمی و ضمانت

بهترین قالیشویی های رسالت مراکزی هستند که برای ثبت سفارش شما نسبت به ارائه فاکتور رسمی اقدام می کنند. تنظیم فاکتور رسمی شامل موارد زیر به معنای ضمانت و تضمین اعتبار مجموعه است:
 • تاریخ؛
 • نام مشتری؛
 • ویژگی های فرش؛
 • زمان دریافت و زمان تحویل؛
 • روش شستشو؛
 • و عوامل موثر بر قیمت؛
 • هزینه شستشو.
با در دست داشتن این فاکتور در بهترین مجموعه قالیشویی در رسالت امکانات بسیاری برای شما فراهم می شود. به طوری که اگر قالی شما به خوبی شسته نشود، به آن آسیب وارد یا با فرش دیگری جابه جا شود، می توانید نسبت به شکایت اقدام کنید.
همچنین در صورتی تاخیر در تحویل قالی امکان شکایت برای شما فراهم می شود. علاوه بر این در صورت تشخیص حتی می توانید خسارت دریافت کنید. بنابراین مراکزی که فاکتور رسمی ندارند، هرگز انتخاب مناسبی برای شستشوی فرش شما نیستند.

عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویی فارسی، تضمین کیفیت و اعتماد در خدمات قالیشویی است.

عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویی

قالیشویی های معتبر و برتری که در منطقه رسالت فعالیت می کنند، از اعضای رسمی اتحادیه قالیشویی هستند. این مراکز ویژگی هایی دارند که در قالیشویی هایی که عضو اتحادیه نشده اند، دیده نمی شود. مهم ترین خصوصیت آن ها این است که تمامی بخش های این قالیشویی ها توسط اتحادیه بررسی می شود و می توانید از کیفیت موارد زیر اطمینان حاصل کنید:
 1. عملکرد؛
 2. روش ها؛
 3. دستگاه ها؛
 4. مواد شوینده؛
 5. تخصص پرسنل؛
 6. و بسیاری موارد دیگر.
همچنین بروز هر گونه اتفاق برای فرش شما می تواند پیگرد قانونی داشته باشد و خسارت دریافت کنید. از دیگر مزایای عضویت مراکز قالیشویی در رسالت در اتحادیه می توان به قیمت خدمات آن ها اشاره کرد. قیمت گذاری کلیه خدمات در این مجموعه ها دقیقا بر اساس نرخ گذاری اتحادیه است.
سفارش آنلاین خدمات شستشوی فرش باعث صرفه جویی در زمان شما می شود، تیم ما پس از ثبت سفارش از سوی شما، تماس حاصل کرده و زمان جمع آوری فرش را با شما هماهنگ خواهند کرد.

فارسی، قالیشویی خوب رسالت با قیمت مناسب

بی شک قالیشویی فارسی را می توان بهترین قالیشویی رسالت دانست. این قالیشویی در منطقه 8 تهران واقع شده و در زمینه قالیشویی دارای تجربه ای 15 ساله است. در بهترین قالیشویی رسالت تمامی دستگاه ها و امکانات مورد نیاز جهت شستشوی حرفه ای فرش ها فراهم است.

با این کار فرش ها به دلیل شستشوی نامناسب آسیبی نمی بینند و بافت آن ها کوچک ترین تغییری نخواهد داشت. همچنین در مورد سرویس دهی درجه یک تیم فارسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فارسی، قالیشویی خوب رسالت با قیمت مناسب
قالیشویی فارسی در رسالت، قالیشویی با کیفیت عالی و به قیمت مناسب ارائه می‌شود.
 • بهترین قالیشویی محدوده رسالت به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان است و علاوه بر این امکان سرویس دهی ۲۴ ساعته را دارد.
 • شما می توانید هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین سفارش خود را در سایت ثبت کنید تا در اسرع وقت به امور ثبت شده شما رسیدگی شود.
 • قالیشویی فارسی همواره به دنبال رضایت مشتریان است و از این رو فرش ها را ظرف مدت ۴۸ ساعت به صورت اتو شده، رول و کاور پیچ به مشتری تحویل می دهد.
 • شما همچنین می توانید پرداخت را از طریق دستگاه های پوز سیار و درب منزل بعد از دریافت فرش های خود انجام دهید. این موضوع نیز یکی دیگر از مواردی است که خیال شما را از حرفه ای بودن قالیشویی فارسی راحت خواهد کرد. در واقع این موضوع می تواند برای شما حکم یک تضمین را داشته باشد.
اما مهم ترین نکته در رابطه با این قالیشویی در رسالت، قیمت خدمات آن است که با مراکز دیگر بسیار تفاوت دارد.

قیمت خدمات در قالیشویی فارسی

آیا قیمت خدمات این قالیشویی برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است؟ در این رابطه پیش از هر چیز باید بدانید که فارسی از جمله اعضای رسمی اتحادیه قالیشویی به شمار می رود. به همین دلیل قیمت گذاری کلیه خدمات در این مجموعه بر اساس نرخ اتحادیه انجام می شود و هرگز شما با قیمت های فضایی مواجه نخواهید شد.
اما نکته مهم این است که قیمت خدمات مختلف در این مرکز با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال اینکه شما چه روشی را برای شستن قالی خود انتخاب کنید، می تواند تاثیر زیادی در کاهش یا افزایش قیمت داشته باشد.
از جمله دیگر عوامل موثر بر قیمت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • نوع قالی از جمله دستباف، ابریشم یا ماشینی؛
 • جنس الیاف؛
 • تراکم و شانه؛
 • متراژ؛
 • نقشه و رنگ زمینه؛
 • میزان آسیب یا لکه؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
البته توجه داشته باشید در این مجموعه قالیشویی در رسالت با بهره مندی از تخفیف های ویژه می توانید خدمات مختلف را با قیمت مناسب دریافت کنید. بدین شکل با قالیشویی فارسی با کم ترین هزینه از بهترین خدمات شستشوی انواع فرش، خدمات ترمیم و رفوگری فرش و نیز مبل شویی بهره مند خواهید شد.

کلام آخر

اینکه شما بهترین قالیشویی را در محل سکونت خود بشناسید، به معنای شستشوی تمیز و بدون آسیب فرش ها است. بنابراین می توان گفت این آشنایی اهمیت بسیاری دارد اما مستلزم اطلاع از ویژگی های بهترین مراکز قالیشویی است. این مجموعه ها خصوصیاتی از جمله تجربه طولانی مدت همراه با تخصص، پرسنل حرفه ای، کارخانه بزرگ و فاکتورهای رسمی دارند. همچنین این قالیشویی ها عضو رسمی اتحادیه هستند و علاوه بر قالیشویی خدمات دیگری مانند رفوگری، مبل شویی وغیره را به مشتریان ارائه می دهند.
ضمن اینکه در این مراکز امکان بهره مندی از کلیه خدمات به صورت تلفنی و آنلاین وجود دارد. قالیشویی فارسی یکی از مجموعه هایی است که همه ویژگی های ذکر شده را دارد. همچنین قیمت خدمات این مجموعه قالیشویی در رسالت بسیار مناسب است.
زیرا در این مرکز تخفیف های ویژه ای به مشتریان ارائه داده می شود. با یک تماس با فارسی از تخفیف های ویژه بهره مند شوید و فرش های خود را ارزان شستشو دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *