آشنایی با بهترین قالیشویی در رسالت

پیدا کردن یک قالیشویی خوب در محل سکونت می‌تواند خیالتان را بابت تمیزی همیشگی فرش‌ها راحت کند. مطمئناً مراکز متعدد قالیشویی در رسالت، شما را در انتخاب بهترین آن‌ها سردرگم می‌کند اما با توضیحاتی که در ادامه بیان می‌کنیم راحت‌تر می‌توانید یک قالیشویی خوب در رسالت را انتخاب کنید.
زمان انتخاب قالیشویی حتماً به دنبال بهترین باشید زیرا فرش اولین وسیله خانه است که در معرض انواع گرد و غبار و آلودگی‌ها قرار می گیرد. شستن فرش در قالیشویی فقط به پاکی ظاهری برنمی‌گردد و باید تمام اصول بهداشتی چه در زمان شستن و چه در زمان خشک کردن در نظر گرفته شود. قالیشویی فارسی تمام این موارد را در نظر می‌گیرد همچنین در ادامه توضیحات بیشتری از این قالیشویی ارائه می‌گردد:

• قالیشویی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟
• سرویس‌دهی بهترین قالیشویی در رسالت

 

فارسی با تیم کاربلد و کارخانه ای به مساحت سه هزار متر مربع و تجهیز شده با دستگاه های 2202 فرش شویی تمیزی هرچه بهتر فرشهایتان را برای شما آورده است.

 

قالیشویی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

بی شک قالیشویی فارسی را می توان بهترین قالیشویی در رسالت دانست. این قالیشویی در منطقه 8 تهران واقع شده است و در زمینه قالیشویی دارای تجربه ای 15 ساله می باشد. در ادامه بیشتر با ویژگی های این قالیشویی به عنوان بهترین قالیشویی در رسالت آشنا خواهیم شد:

1. تجربه ای طولانی همراه با تخصص

15 سال تجربه و نیز دانش و تخصص تیم قالیشویی فارسی باعث شده است که بهترین خدمات در زمینه شستشوی انواع قالی ها از سوی این قالیشویی ارائه شود. تخصص این قالیشویی سبب شده است که هر نوع قالی بعد از آن که کارشناسی شد با بهترین مواد و به بهترین روش مورد شستشو قرار داده شود.

تجربه به همراه تخصص جزء مهم‌ترین ویژگی‌های یک قالیشویی خوب است. قالیشویی فارسی برای شست‌وشو فرش‌ها تفاوت قائل است و با توجه به جنس، نوع، مواد و ظرافت فرش از شست‌وشوهای متفاوت استفاده می‌کند تا به بافت و رنگ فرش صدمه نزند.

شاید برایتان پیش آمده باشد که فرش پس از شسته شدن توسط یک قالیشویی، کدر شده باشد یا استحکام اولیه خود را نداشته باشد. همه این‌ها در اثر عدم تخصص و شست‌وشوی نامناسب به وجود می‌آید. در حالی که هیچ یک از این موارد در قالیشویی فارسی دیده نخواهد شد.

 

2. بهره مندی از پرسنلی حرفه ای و مجرب

قالیشویی فارسی از پرسنل مجرب، آموزش دیده و متخصص استفاده می‌کند و این از دیگر ویژگی‌های یک قالیشویی خوب در رسالت است. تمامی افرادی که در قالیشویی فارسی به فعالیت مشغول هستند در زمینه کاری خود کاملاً حرفه ای و باتجربه می باشند. از این رو به بهترین نحو کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان در این قالیشویی به دلایلی چون سهل انگاری نیروهای فعال در کارخانه بزرگ فارسی، کوچکترین آسیبی به فرش ها وارد نخواهد شد.

تجربه و تخصص پرسنل بهترین قالیشویی در رسالت باعث شده است که هر نوع فرشی به بهترین شکل ممکن شستشو داده شود.

 

3. دارای کارخانه ای اختصاصی

قالیشویی فارسی دارای کارخانه ای بزرگ و مجهز به مساحت 3000 متر مربع است. برای همین صفر تا صد شستشوی قالی ها، ترمیم و نیز خشک کردن آن ها در همین کارخانه و توسط تیم حرفه ای فارسی انجام خواهد شد.

علاوه بر این استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و بروز در این مجموعه کمک می‌کند تا بهترین نتیجه در شست‌وشوی فرش‌ها حاصل شود.

4. ارائه خدمات رفوگری

بهترین قالیشویی در رسالت ضمن شستشوی حرفه ای انواع فرش ها، ارائه دهنده خدمات تخصصی رفوگری نیز می باشد. از این رو در صورتی که فرش های شما به هر دلیلی دیگر زیبایی اولیه را ندارد می توانید به کمک قالیشویی فارسی دوباره صاحب فرش هایی زیبا و نو شوید.

از خدمات رفوگری تیم فارسی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. لکه برداری فرش دستبافت
  2. ترمیم پارگی فرش دستبافت
  3. شیرازه دوزی فرش
  4. رفو فرش دستباف
  5. ریشه بافی فرش دستبافت
  6. رنگبرداری فرش دستبافت

با دریافت این خدمات به ویژه در مورد فرش های دستبافت که از اهمیت مادی و معنوی زیادی برخوردار هستند می توان بدون صرف هزینه ای بالا برای خرید دوباره فرش، فرش های قدیمی خود را نونوار کرد.

5. ارائه خدمات مبل شویی

یکی دیگر از ویژگی های بهترین قالیشویی در منطقه 8 ارائه خدمات حرفه ای مبل شویی است. شما می توانید با یک تماس یا یک ثبت سفارش آنلاین، از خدمات مبل شویی تیم حرفه ای فارسی در محل خود بهره مند شوید. مبل شویی توسط این تیم به صورت کاملاً حرفه ای و با تجهیزاتی پیشرفته و به روز انجام خواهد شد.

با این کار دیگر نیازی به جابجایی مبل های سنگین نیست و مبل ها در طی مسیر آسیب نمی بینند.

6. امکان ثبت سفارس تلفنی و اینترنتی

یکی دیگر از ویژگی هایی که قالیشویی فارسی را به بهترین قالیشویی در رسالت تبدیل کرده است قابلیت ثبت سفارش تنها با یک تماس است. شما می توانید با شماره تلفن های این قالیشویی تماس بگیرید یا حتی در سایت سفارش خود را ثبت کنید. با این کار نیازی به حضور در دفتر قالیشویی برای دریافت نوبت و انجام هماهنگی های لازم نخواهد بود.

تهرانپارس

 

سفارش آنلاین خدمات شستشوی فرش باعث صرفه جویی در زمان شما می شود، تیم ما پس از ثبت سفارش از سوی شما، تماس حاصل کرده و زمان جمع آوری فرش را با شما هماهنگ خواهند کرد.

سرویس‌دهی قالیشویی فارسی ارائه دهنده خدمات قالیشویی در رسالت

در بهترین قالیشویی در رسالت همان طور که به آن اشاره شد تمامی دستگاه ها و امکانات مورد نیاز جهت شستشوی حرفه ای فرش ها فراهم است. برای همین هر فرش بعد از تشخیص نوع و جنسی که داشته با روش مخصوص به خود شستشو داده می شود.

با این کار فرش ها به دلیل شستشوی نامناسب آسیبی نمی بینند و بافت آن ها کوچکترین تغییری نخواهد داشت. در مورد سرویس دهی درجه یک تیم فارسی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. بهترین قالیشویی در رسالت به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان می‌باشد و علاوه بر این امکان سرویس‌دهی ۲۴ ساعته را دارد. شما می‌توانید هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین سفارش خود را در سایت ثبت کنید تا در اسرع وقت به امور ثبت شده شما رسیدگی شود.
  2. قالیشویی فارسی همواره به دنبال رضایت مشتریان است و از این رو فرش‌ها را ظرف مدت ۴۸ ساعت به صورت اتو شده، رول و کاور پیچ به مشتری تحویل می‌دهد.
  3. شما همچنین می توانید پرداخت را از طریق دستگاه های پوز سیار و درب منزل بعد از دریافت فرش های خود انجام دهید. این موضوع نیز یکی دیگر از مواردی است که خیال شما را از حرفه ای بودن قالیشویی فارسی راحت خواهد نمود. در واقع این موضوع می تواند برای شما حکم یک تضمین را داشته باشد.

با قالیشویی فارسی با کمترین هزینه بهترین خدمات شستشوی انواع فرش، خدمات ترمیم و رفوگری فرش و نیز مبل شویی را دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .