قالیشویی فرمانیه

امتیاز بده، صدات مهمه!

تنوع خدمات حرفه‌ای‌ترین قالیشویی در فرمانیه

این روزها با توجه به تعدد قالیشویی ها در سطح شهر، پیدا کردن حرفه‌ای‌ترین قالیشویی در فرمانیه کمی دشوار به نظر می‌رسد. شاید با توجه به تنوع خدمات قالیشویی ها بتوان حرفه‌ای‌ترین قالیشویی را از میان چندین مجموعه پیدا کرد. یک قالیشویی خوب در فرمانیه، جهت حفظ سلامت و طول عمر فرش، در کنار شستشو، خدماتی نظیر رفوگری، ریشه بافی و رنگبرداری را نیز انجام می‌دهد. اگر می‌خواهید برای همیشه خیالتان از بابت تمیزی و سلامت فرشتان راحت شود تا پایان مقاله با ما همراه باشید!

• بهترین قالیشویی در فرمانیه چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

بهترین قالیشویی در فرمانیه چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

مجموعه قالیشویی فارسی یکی از پیشرفته‌ترین و تخصصی‌ترین مراکز شستشوی فرش در تهران است که با 15 سال سابقه در امر شستشو و رفو فرش توانسته عنوان بهترین قالیشویی محدوده فرمانیه را از آن خود کند. این مجموعه با فضایی به مساحت 3000 مترمربع در فلکه دوم تهرانپارس، روبروی مجتمع تجاری سیوان، خیابان قانع عبادی، پلاک 11 واقع شده است. به کار گرفتن نیروی خبره و کاردان در امر شستشو و ترمیم فرش سبب شده تا این مجموعه هم‌اکنون 6000 مشتری ثابت داشته باشد و به‌عنوان بهترین قالیشویی در فرمانیه شناخته شود. بهره‌گیری از بروزترین تجهیزات شستشو، مجهز بودن به گرما خانه گازی و دارا بودن بخش اختصاصی برای رفو فرش، از دیگر دلایل تمایز این قالیشویی خوب در فرمانیه، به شمار می‌رود. در ادامه برخی از خدمات مجموعه بزرگ قالیشویی فارسی را باهم مرور می‌کنیم:

قالیشویی در فرمانیه
 شستشوی فرش:

متخصصین این قالیشویی در فرمانیه، برای حفظ زیبایی، فرش‌ها را برمبنای جنس، بافت، رنگ و مواد به‌کاررفته، تفکیک کرده و با یک شوینده مناسب می‌شویند تا آسیبی به فرش وارد نشود.

شیرازه دوزی:

در بهترین قالیشویی در فرمانیه شیرازه دوزی توسط نیروی کاربلد و متخصص انجام می‌شود. این متخصصین خبره به‌منظور جلوگیری از فرسایش تدریجی شیرازه و افزایش عمر فنی فرش، اقدام به چرم‌دوزی چهار طرف فرش می‌کنند.

ترمیم پارگی و رفو فرش:

متخصصین حرفه‌ای رفوگری در مجموعه بزرگ قالیشویی فارسی، برای بازگرداندن زیبایی ظاهری و رفع پارگی فرش، از بهترین مواد و بروزترین شیوه‌های مرمت استفاده می‌کنند، به‌گونه‌ای که آسیب موجود به‌هیچ‌وجه قالب تشخیص نخواهد بود.

ریشه بافی:

ریشه بافی فرایندی حساس قلمداد می‌شود و اگر توسط فرد کاربلد انجام نشود ممکن است به بافت فرش آسیب وارد شود. قالیشویی فارسی به دلیل همکاری با زبده‌ترین نیروهای متخصص درزمینۀ مرمت و ترمیم فرش یکی از معتبرترین مجموعه‌های قالیشویی در تهران-خصوصاً شرق و شمال تهران- به شمار می‌رود.

 

رنگبرداری:

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند زیبایی فرش را تحت تأثیر قرار دهد رنگ دویدگی است که اغلب به دلیل استفاده از مواد رنگزای بی‌کیفیت در فرایند رنگرزی یا ریختن مواد شیمیایی روی فرش ایجاد می‌شود. عملیات تخصصی رنگبرداری در این قالیشویی در فرمانیه، با بررسی میزان آسیب و نوع رنگ انجام می‌شود تا از بروز آسیب بیشتر به فرش جلوگیری شود.

کلام آخر اینکه این قالیشویی خوب در فرمانیه، در کنار شستشو و رفو فرش، خدمات مبل شویی در منزل نیز ارائه می‌دهد. این مجموعه به‌صورت 24 ساعته و تمام‌وقت آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می‌باشد. جهت دریافت خدمات می‌توانید با شماره‌ 02122646472 تماس بگیرید یا سفارشتان را از طریق سایت به آدرس www.farsi-carpet.com به‌صورت آنلاین، ثبت کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *